Muži přivezli vítězství ze Staňkova, dorost bodoval doma s Holýšovem

15.03.2015 17:54

1. A třída muži : FK STAŇKOV - START LUBY  0:1 ( 0: 0) branky: Křížek Karel; ŽK: 3:4, diváků 60. Domácí posíleni vítězstvím z prvního jarního kola z Pačejova byli vyrovnaným a velice houževnatým soupeřem, ale v průběhu zápasu jsme je do gólových šancí nepustili. O těsném, leč zaslouženém vítězství, rozhodla hlavička Karla Křížka ml. po centru Honzy Voráče v 70. minutě.

Sestava Lub : Kalaš - Sýkora (53. Pivoňka), Vejskal, Turner, Čížek (žk) - Voráč, Sysel M. (žk), Voráček Přemysl (64. Koželuh Vojtěch), Křížek K. - Kvítek (žk) (84. Sysel P.), Švátora  (žk) (75. Nešpor).

KS dorost - LUBY - HOLÝŠOV 1:1 (1:1) PK 4:2 branky: 30. Lysek Jakub - 89.  Demitrov Patrik. ŽK 4:3,Čk 0:0. Diváků 30. Rozhodčí Hessová Tereza. Smolný zápas dorostenců, kteří o vítězství za 3 body přišli až v samotném závěru. Úspěsnými střelci v penaltovém rozstřelu byli Karel Šleis, Václav Plánička, Adam Hosnedl a Jiří Vlach.

Sestava Lub: Jiřinec Pavel - Gebel Alexandr (ŽK), Toman Ondřej (ŽK), Vlach Jiří, Bíško David - Mašek Michal - Talaš Jakub, Lysek Jakub, Šleis Karel (ŽK), Hosnedl Adam - Šilha Radek (ŽK), střídali: Plánička Václav, Bureš Tomáš, Kalista Radek a Petlan František.

KP žáci st. :LUBY - SMÍCHOV PLZEŇ 1:1 (0:1) PK 4:3 branky:  69' Černý Dominik - 5' Hrdlička Jakub. Rozhodčí Říha Zdeněk, ŽK 2 : 0, diváků 30. Protože úvodní zápas jara na půdě sousedních Klatov byl odložen, nastoupili domácí hráči k prvnímu mistrovskému utkání až tento víkend na domácí půdě. Na těžkém terénu hostili družstvo Smíchova Plzeň. Od úvodních minut byla na domácích znát nerozehranost, hosté lépe kombinovali a lépe se pohybovali na těžkém terénu. Už v 5. minutě pokazili domácí rozehrávku v zadních řadách a hosté toho využili, když Jakub Hrdlička přesnou střelou překonal domácího brankáře a hosté vedli 0 : 1. V dalším průběhu zápasu se odehrávali souboje především ve středu hřiště bez vyložených šancí na jedné i druhé straně. Až v závěru utkání, kdy domácí vrhli všechny síly do útoku, se podařilo vstřelit vyrovnávací branku Dominiku Černému, který se dostal po rohovém kopu k odraženému míči a v 69. minutě srovnal na 1 : 1. V následném penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí, kteří zvítězili 4 : 3. Úspěšnými střelci domácích byli Matěj Pivoňka, Tomáš Votava, Jakub Stelzer a Radek Mužík.

Sestava domácích: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Stelzer Jakub, Štilip Jakub, Toman Petr, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Svoboda Martin, Mužík Radek,Keřlík Adam,  Votava Tomáš, Háša Martin a Kafka Filip.

KP žáci ml. :LUBY - SMÍCHOV PLZEŇ 5:1 (1:0) branky: Ouřada Filip 2x (47' a 58') Hajšman Daniel (15'), Pretzelmayer Jakub (53'), Holý Jan (59') - Ebert Tomáš (51'). Hrano bez karet. Diváků 20. Rozhodčí Řiha Zdeněk. Mladší žáci udolali soupeře z Plzně nakonec vysokým skore 5:1 až v druhém poločase, kdy se jim podařilo proměnit brankové příležitosti, které v první půli zápasu řešili příliš komplikovaně. Kladem zápasu je návrat několika hráčů po dlouhodobých zdravotních problémech, příslibem byl rovněž výkon Dana Hajšmana, posily z Měčína.

přátelsky muži : LUBY B - BEZDĚKOV  6:2 (1:1) branky: Voráček P. 2, Hanus Jakub 2, Rückl Zdeněk a Sydorenko Vasyl (PK). Premiéru Jerome Cola, posily z anglického AFC Wembley, podpořil solidním výkonem i celý tým rezervy, který si zejména v druhém poločase s chutí zastřílel.