Žáci přivezli z Doubravky 4 body, muži na body nedosáhli ani s Mýtem

17.10.2015 19:26

KP muži : LUBY A - SLAVOJ MÝTO 1:2 (0:2) Branky: 63. Čížek Aleš – 34. Lupáč Marek, 41. Kříž Ondřej. Rozhodčí: Janda Marek - Štökl Jiří, Kříž Lukáš. Delegát: Mareška Ladislav. ŽK 4:7. Diváků 100. Luby: J. Kalaš – J. Lysek, M. Křížek, D. Raišl (58. P. Voráček), M. Vejskal, A. Čížek, J. Nešpor (58. P. Kvítek), K. Švárora, V. Turner (72. M. Havlovic), M. Sysel (ŽK), M. Pivoňka.

OP muži : MĚCHOLUPY - LUBY B 4:2 (2:1)Branky: 36.,41. Bálek Dušan, 52. Kaňák Jan. 83. Bečka Stanislav – 44. Nový Jiří, 54. Smolík Pavel.

Rozhodčí: Abraham Josef. Bez karet. Diváků 40. Sestava Luby B: K. Vlach – Z. Rückl, R. Švec, R. Pikhart, M. Křížek, J. Nový, P. Smolík (68. R. Šilha), T. Blohman, M. Johánek, F. Petlan (54. T. Flax), J. Vlach (76. A. Hosnedl).

KS dorost : NALŽ. HORY - LUBY 1:6 (0:3)Branky: 63. Adamec Pavel (PK) - 6.,21.,86.  Šleis Karel, 26. Svoboda Martin, 52. Černý Dominik, 61. Plánička Václav. Rozhodčí: Říha Zdeněk. ŽK 0:3. Diváků 30. Luby: P. Jiřinec – O. Toman (ŽK), J. Lysek, R. Kalista (ŽK), A. Gebel, A. Hosnedl (46. V. Plánička), T. Flax (46. M. Pivoňka), R. Šilha, M. Svoboda, K. Šleis, F. Petlan (ŽK) (46. D. Černý).

KP žáci st. : DOUBRAVKA - LUBY 2:4 (2:1) Po týdenní pauze zajížděli lubští žáci znovu na hřiště soupeře, na umělou trávu Senka Doubravky. První půle se hostům příliš nevydařila a po chybách v obraně už prohrávali 2 : 0, když v 5. minutě proměnil pokutový kop Jedlička Ladislav a v 18. minutě na 2 : 0 střílel Hlavatý Petr. Do konce poločasu se jim ale podařilo snížit na 2 : 1, když se ve 27. minutě prosadil uzdravený Radek Mužík. Ve druhé půli už měli hosté více ze hry, vytvořili si střelecké příležitosti a prosadili se i střelecky. Svůj druhý gól a vyrovnávací branku na 2 : 2 vstřelil ve 38. minutě Radek Mužík, ve 40. minutě proměnil Jaroslav Petrželka přesnou přihrávku Radka Mužíka ve vedoucí branku hostů na 2 : 3 a na 2 : 4 uzavřel skóre utkání Matěj Pivoňka. Další šance Mužíka, Votavy a Holého zůstaly nevyužity. Domácí, kteří odehráli utkání pouze s 11 hráči, podržel ve druhé půli dobře chytající brankář Brček Tomáš.

Sestava : Schejbal David - Strolený Petr, Holý Jan, Hajšman Daniel, Petržeka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Gajdoš Kamil, Mužík Radek, Maňas Vít, Janda Leon, Pikhart Hynek, Votava Tomáš,  Říha Jan. Málek Vladimír, Holý Jakub a More Dominik, v záloze ještě připravený brankář Pribyl Ondřej. Branky: 5. Jedlička Ladislav (PK), 18. Hlavatý Petr  -  27. a 38. Mužík Radek, 40. Petrželka Jaroslav, 70. Pivoňka Matěj. Rozhodčí: König Michal. ŽK 1:0. Diváků 20.

KP žáci ml.: DOUBRAVKA - LUBY 2:2 (1:2) PK 4:3 Mladší žáci získali během první čtvrthodiny dvoubrankové vedení, ale pak si domácí vynutili převahu a po zásluze se jim podařilo do přestávky snížit. Rovněž úvod druhého poločasu patřil Doubravce, jejíž hráči působili na UMT mnohem fotbalovějším dojmem než naši a v 41. minutě srovnali skore.Teprve poté se Luby probudily z letargie, vyrovnaly hru a začali přicházet i šance před brankou domácích. Tu největší měl kapitán Vašek Řeřicha, ale penaltu za faul na Jana Kriegra mu brankář Doubravky chytil. Utkání tak skončilo remízou, penalty nám, bohužel, už potřetí v této sezoně nevyšly tak, jak bychom si přáli. Branky: 3. Kaiser Daniel, 15. Tomaka Štěpán.

OP žáci ml. : SUŠICE B - LUBY B 5:0 (2:0)  Start Luby B: T. Mastný – L. Strnad, M. Kilb, M. Neuvirt, V. Hrach, J. Chudý, Š. Tomoka, D. Beránek, M. Lalev, M. Zítek, L. Joachimstmaier – M. Kavij (ŽK), J. Juřina, T. Batěk, J. Beneda.