Začaly soutěže mládeže, muži ztratili bod s Bolevcem

28.08.2016 16:20

KP muži: LUBY - BOLEVEC 2:2 (1:0) PK 5.4 branky: 35. Švátora Karel, 62. Voráč Jan - 87. Greif Pavel, 89. Bublík Michal. Rozhodčí: Svatík Martin - Lego Jan, Pálek Ondřej. Delegát: Sádovský Peter, ŽK 2:3, 170 diváků. Výborně rozehrané utkání nedokázali lubští hráči dovést ke kýženému zisku tří bodů, když Bolevec dokázal v posledních minutách vstřelit 2 branky po standartních situacích. Naštěstí v penaltovém rozstřelu byli naši střelci stejně jako před týdnem v Svéradicích bezchybní a tak alespoň částečně zmírnili zklamání z nezvládnutého závěru utkání.

OP muži: DEŠENICE - LUBY B 1:2 (0:1) branky: 86. Kajínek Luboš - 22. Johánek Marek, 46. Pivoňka Michal. Rozhodčí: Stach Vladislav - Petrželka František, Petrželková Kateřina. ŽK 3:0, 52 diváků. Béčko zvládlo úvod soutěže na výbornou, ze třech venkovních zápasů získalo 8 bodů a atakuje čelo tabulky OP.

KS dorost: LUBY - NEZAMYSLICE 5:1 (2:1) branky: 31. Šlais Karel, 41. Pivoňka Matěj, 56. a 58. Svoboda Martin, 63. Gajdoš Kamil – 44. Hanzl David. Rozhodčí:  Petrželka František, ŽK 0:1, diváků 45. Omlazený tým dorostenců vstoupil do nové sezóny dobrým výkonem a bez problémů si poradil s Nezamyslicemi.

KP žáci st.: KOŠUTKA PLZEŇ - LUBY 1:1 (1:1) PK 2:4 branky: 23. Skála Jiří - 34. Janda Leon.Rozhodčí: Kříž Lukáš, 50 diváků. Vyrovnaný první poločas přinesl oběma týmům po jedné brance, po změně stran měli více ze hry domácí, Luby hrozily pouze z několika rychlých protiůtoků. V penaltovém rozstřelu ovšem brankář Ondra Přibyl chytil dvě penalty, lubští střelci byli naopak bezchybní.

KP žáci ml.: KOŠUTKA PLZEŇ - LUBY 5:3 (3:1) Branky: 8. Kobes Matyáš, 14. Turis Daniel, 21. Turis Daniel, 50. Kacerovský Samuel, 58. Vokáč Matěj - 2. Beránek Dominik, 32. Javorský Jakub, 44. Řeřicha Václav. Rozhodčí: Kříž Lukáš, 50 diváků. Naopak mladší žáci mohli na Košutce určitě bodovat, ale v prvním poločase předvedli matný výkon. Zlepšeným výkonem v druhé půli dokázali vyrovnat, ale domácí nakonec dvěma štastnými brankami zápas v samém závěru rozhodli ve svůj prospěch. Rozhodli hrubé chyby v defenzivě i malá produktivita v koncovce.