Výsledky muži 18.8.2019

19.08.2019 13:14

omácí podali bojovnýTJ START LUBY - TJ Sokol Mochtín 4:2 (3:1) 

Rozhodčí: Špindlerová Zuzana - Hessová Tereza, Mičan Jan. Delegát: Mareška Ladislav.

256 diváků !!!!

Střelci: 2. Kvítek Patrik, 20. Kvítek Patrik, 28. Voráč Jan, 87. Holý Jan - 39. Smolík Zbyněk, 86. Peleška Jiří 

článek přebrán ze stránek TJ Sokol Mochtín

Nedělní derby zápas I.A třídy mužů v Lubech se našim fotbalistům vůbec nepovedl, hlavně pak 1.poločas, ve kterém Luby vedly ve 28. minutě již 3:0 - vypadalo to na debakl ! Náš tým se v další části utkání naštěstí "zmotořil", ale na body to nestačilo. Hrálo se za nepříjemného vedra před velkou návštěvou - na derby se přišlo podívat přes 250 diváků !

18.8.2019 - I.A třída mužů Start Luby - TJ Sokol Mochtín    4 : 2  (3:1)
Náš tým začal tento duel laxně. Toho domácí využívají a již ve 2.minutě jdou do vedení zásluhou rychlonohého Kvítka a i v další části hry jsou domácí lepším týmem. Mají lepší pohyb bez míče, jsou důraznější, hrají jednodušeji, účelně. Mochtín se dostává do 1. šance až v 16.minutě, ale zakončení Ji. Dolejše je domácí obranou zblokováno. To na druhé straně se do průniku naší obranou lehce dostává ve 20.min. opět Patrik Kvítek a šikovným lobem překonává našeho golmana - zvyšuje na 2:0. V této době je Mochtín v hlubokém útlumu, Luby naopak dominují, mají další velké šance na gol. Ve 25. min. nastřelují tyč naší brány, o minutu později vypadává našemu golmanovi míč z rukavic, golovou dorážku naštěstí naše obrana odvrací na rohový kop. Těch ale kopou Luby více, po jednom z nich z blízka (ve 28.min. a po špatném odkopu našich obránců) upravuje na 3:0 Jan Voráč. Ve 38.min. se naštěstí dostává po akci Zd. Pláničky ke golovému zakončení i náš Zbyněk Smolík, snižuje na 3:1 a naznačuje, že i soupeř je zranitelný. Žádnou podobnou akci ale Mochtín do přestávky již nepředvedl, naopak, ve 41.min. musel náš golman likvidovat dělovku J.Voráče ze 30 m, kterou s námahou vytáhnul na další rohový kop. Do II.poločasu vstoupili naši fotbalisté aktivněni, ale úmorné vedro ubíralo sílu hráčům. Přesto měli nad soupeřem územní převahu, bohužel bez vážnějšího zakončení. Co letělo na bránu bezproblémově pochytal novic v domácí bráně Schweigl.Náš tým v závěru riskuje, hodně otevírá hru, toho využívá v 78.min. domácí Holý a přízemní střelou upravuje na 4:1. Účet zápasu však upravuje náš střídající Jiří Peleška, který naskočil do hry až v 86.minutě a ve stejném čase šikovným padáčkem snižuje na 4:2.

Před skvělou návštěvou lubští hráči dokázali, že fotbal stále umí, doufejme, že na svůj výkon navážou i v dalších zápasech, třeba hned v příštím kole na půdě Petřína B

 

 

Sokol Hradešice - Start Luby B 6:2 (3:0) 

Rozhodčí: Abraham Josef.

Střelci: 5. Melka František (pen.), 12. Melka František, 20. Arnošt Petr, 63. Vaněček David, 81. Vaněček David, 86. Vaněček David - 68. Irlbek Marek, 77. Irlbek Marek