TJ START LUBY - TJ Sušice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Vocelka Milan - Bureš Jiří, Maroušek Karel. Delegát: Hamouz Jaroslav.
Diváků 260 !!!

Střelci: 13. Cole Jerome, 27. Čipera Pavel, 69. Mańas Vít - 66. Vrhel Miroslav

Před rekordní návštěvou za krásného počasí se prezentovali domácí hráči bojovným výkonem. Zápas dokonale vyšel Jerome Colemu, který jednu branku dal a na dvě další nahrál. Zdatně mu sekundoval mladičký Matěj Pivoňka, který odehrál výborný zápas a v brance čaroval Vlasta Hromada. Lubští šli rychle do vedení po standartní situaci ve 13. minutě po hlavičce Jeroma, ve 26. zvýšil Čipera na 2-0. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem. Hosté spoléhali na rychlé kontry, ze kterých si vypracovali několik šancí, Hromada si však poradil i s golovou hlavičkou ve 40. minutě.
Druhá půle probíhala v režii domácích, ale v 66. minutě divákům zatrnulo při kontaktní brance, kterou Sušice vstřelila z rychlého protiútoku. Domácí však tentokrát nezpanikařili a za 3 minuty další mladíček Maňas zužitkoval s přehledem nahrávku Jeromeho a vstřelil třetí branku. Hosté už se na nic nevzmohli a tři důležité body zůstávají v Lubech. Hoši děkujem

OP muži:

Střelci: 13. Hodl Petr, 16. Pitel Jiří, 25. Hodl Petr, 60. Vraný Dominik -  Raišl Dominik (pen.)

KP dorost st.

TJ START LUBY - SK RAPID PLZEŇ

nehráno, Rapid nedorazil, kontumace

KP dorost ml.

Střelci: 33. Pivoňka Matěj - 27. Červený Michael (vl.)

Zbytečná ztráta bodů, domácí se předháněli v zahazování šancí

KP žáci st.

Střelci: 15. Kapolka Martin - 28. Holub Radek

Vyrovnaný zápas, ve kterém byli v první půli domácí lepším týmem, ve druhém hosté srovnali hru i skore, škoda neproměněné šance v poslední minutě, která mohla přinést vítězství.