Výprask mužů v Blovicích

23.04.2017 13:05

KP muži : PŘEŠTICE - LUBY 6:0 (1:0) Muži předvedli v sobotu dopoledne na blovickém hřišti zejména v druhém poločase další mizerný výkon na venkovních hřištích. V Blovicích domácí Přeštice začaly náporem, kterému Luby se štěstím odolaly, po úvodní čtvrthodině vyrovnaly hru, ale Raišl po centru Voráče z malého vápna netrefil branku. Naopak po rohovém kopu v 42. minutě, velice laxně bráněném, otevřel skore hlavičkující Bešta. Přestože do druhého poločasu šli lubští hráči s cílem obrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch, opak byl pravdou. Příčinou bylo hlavně doslova katastrofální bránění standartních situací, po kterých dostaly další dvě, pro Přeštice velice snadné, branky v 51. a v 53. minutě. Zbytek zápasy Luby odchodily a nechaly si vstřelit další tři branky, většinou po rychlých protiútocích. Tento zápas je určitě k zamyšlení pro všechny hráče i celý realizační tým !

branky : 42. Bešta Pavel, 51. Bešta Pavel, 53. Pavlík Jan, 62. Bešta Pavel, 69. Bešta Pavel, 79. Sýkora Zdeněk, 80 diváků.Rozhodčí: Lhoták Luděk, ŽK 0:3.

OP muži : LUBY B - BĚŠINY 3:0 (1:0) Zachraňující se Běšiny kladly hlavně v prvním poločase naší rezervě velice tuhý odpor, do brankových příležitostí se ale nedostaly. Naopak v 27. minutě se dokázal prosadit s chutí hrající útočník Milan Hora po rohovém kopu a zařídil poločasový výsledek 1:0 pro domácí. V druhém poločase už byla převahu Lub výraznější, hosté fyzicky trošku odpadli. V 60. minutě vysunul kolmou přihrávkou Dominik Raišl opět Horu, který se tváří v tvář brankáři Běšin opět nemýlil. Skore na 3:0 uzavřel střídající dorostenec Adam Hosnedl prvním dotekem s míčem poté, co se dostal na hrací plochu.

branky: 27. a 60. Hora Milan, 73. Hosnedl Adam. Rozhodčí: Hájek Zdeněk - Koura Radim, Hofmeisterová Marie.60 diváků. ŽK 1:3.

KS dorost : NALŽOVSKÉ HORY - LUBY 0:6 (0:2)  branky: 54., 59. a 68. Petlan František, 27. Hosnedl Adam, 37. Pivoňka Michal, 84. Maňas Vít Rozhodčí: Marek Pavel,ŽK 1:0, 10 diváků.

OP žáci ml. : LUBY B - CHANOVICE 3:3 (2:2) PK 0:1 Vyrovnané utkání rozhodoval až penaltový rozstřel a v něm jediný ! úspěšný střelec Chanovic.

branky: 8. Batěk Tomáš, 15. Batěk Tomáš, 45. Batěk Tomáš - 14. Jakub Matyáš, 18. Jakub Matyáš, 46. Šabek Ondřej. Rozhodčí: Blaheta Josef, 40 diváků