Vstup do sezóny 2016/17 se vydařil - muži bodovali

14.08.2016 13:02

KP muži: LUBY - JISKRA DOMAŽLICE B 1:0 (0:0) Branky: 55. Nešpor Jakub. ŽK 3:3 ČK 1:1 (77. Nešpor Jakub - 77. Korelus Jakub) Rozhodčí: Burda Miloš - Petrželka František, Černý Tomáš. Delegát: Lecjaks Ladislav. Diváků 150. První poločas patřil hostující rezervě třetiligových Domažlic, která lépe kombinovala a měla územní převahu. Luby hrály nervózně a značně nepřesně, až v závěru poločasu se dostal do solového úniku Karel Švátora, obstřelil brankáře, ale trefil jen tyč branky. Druhý poločas přinesl zlepšenou hru Lub, kterou korunoval brankou Jakub Nešpor, když se prosadil hlavou po rohovém kopu v 55. minutě. Domažlice se snažily o vyrovnání, ale vypracovali si prakticky jen jednu brankovou příležitost, kterou ale brankář Kalaš zneškodnil. Naopak v samotném závěru, když šel do pole i domažlický brankář, měl po brejku velkou šanci vstřelit branku stoper Martin Vejskal. Stínem utkání bylo potyčka, kdy byli pro hrubé nesportovní chování vyloučeni Nešpor a Korelus v 77. minutě.

OP muži: HARTMANICE - LUBY B 0:0 PK 1:3 Rozhodčí: Jakš Jan, Abraham Josef, Petrželková Kateřina. 50 diváků, ŽK 3:3. Na nerovném hřišti v Hartmanicích se hrála víc kopaná než fotbal. Škoda neproměných brankových příležitostí  Šůse v 1. poločase a Michala Pivoňky v závěru zápasu, mohly být body tři.

dorost přátelsky: LUBY - NÝRSKO 4:7 (0:2) Branky: Gajdoš Kamil 2, Pivoňka Matěj a Flosman Pavel.