24.08.2018 10:23

KP muži

Sobota 25. 8. 2018 17:00
SK Horní Bříza - TJ START LUBY 4:1 (1:1)
Střelci: 6. Chocholatý Pavel, 51. Mašek Josef (pen.), 71. Chocholatý Pavel, 73. Sedlecký Jiří - 26. Janka Lukáš (vl.)
K zápasu odjížděli lubští fotbalisté stále bez
mnoha opor, nechyběla jim ale chuť zopakovat dobrý výkon z minulého zápasu.
Domácí začali zostra, už v 6.minutě šli do vedení, další tři vyložené šance zahodili, nebo je vychytal Vlasta Hromada. Ve 26. minutě se trefil dokonale hlavou kapitán domácích Janka, k naší radosti však překonal vlastního brankáře. 1-1. Lubským
tato branka pomohla, přebrali iniciativu, do konce poločasu byli lepším týmem, bohužel
na domácí obranu nic nevymysleli.
Druhý poločas začali domácí tlakem, v 51.minutě proměnil penaltu za zbytečnou ruku ve vápně Mašek.Domácí pokračovali
v tlaku a když během 3 minut využili dvě chyby naší obrany, bylo rozhodnuto. Naši hráči byli dopředu bezzubí, domácí byli se stavem spokojeni a bez problémů náskok uhájili. Lubští se pokusí bodovat příští týden, kdy zajíždí do Lhoty. Přijďte je povzbudit.
Sestava Luby: Hromada,Křížek, Voráč, Sýkora, Votava(87.Černý),Šůs, Čipera, Lávička,Bureš,Voráček(73.Holý, Rašek(66 Pivoňka Michal)

Rozhodčí: Homr Michal - Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav. Delegát: Bartošek Zdeněk.

OP muži

Neděle 26. 8. 2018 16:00
Start Luby B - Sokol Mochtín B 1 : 3 (0:2)
Střelci: 66. Rašek Josef - 35. Strejc Stanislav, 43. Vlk Tomáš, 82. Plánička Zdeněk

Rozhodčí: Stach Vladislav.