V odloženém dvojzápase v Janovicích s Nýrskem 3:3 na body

29.03.2017 20:41

KP žáci st. : NÝRSKO - LUBY 2:0 (0:0) Zápas lubských starších žáků proti víceméně společnému týmu Janovic a Kdyně v barvách Nýrska byl vyrovnanou partií, kterou rozhodla první branka, kterou bohužel vsítilo Nýrsko. Náš soupeř Nýrsko disponuje zejména fyzicky velice vyspělým týmem. Po bezbrankovém poločase byl v 42. minutě nejrychleji po střele VPK u míče Květoň a dostal Nýrsko do vedení. Luby si poté získaly uzemní převahu, ale vyrovnání nepřišlo. Naopak 8 minut před koncem zápasu po protiútoku do otevřené obrany to byl opět útočník Květoň, který zápas definitivně rozhodl pro domácí.

Branky: 42. a 62. Květon Jaroslav. Rozhodčí: Hájek Zdeněk, 50 diváků.

KP žáci st.. : LUBY - KOŠUTKA 1:2 (2:0) Mladší žáci potvrdili zápase úlohu papírového favorita, i když výkonem své trenéry příliš nenadchli. Střelecky se prosadili rychlonozí útočníci Janko Chudý a Jakub Javorský.

branky: 44. Suda Jiří - 22. Chudý Jan, 32. Chudý Jan, 39. Javorský Jakub, 55. Javorský Jakub. Rozhodčí: Hájek Zdeněk.