Trojboj v Domažlicích bez úspěchu

17.09.2017 08:42

KP muži : DOMAŽLICE B - LUBY 4:1 (3:1) Domácí třetiligová rezerva získala od prvních minut převahu, kterou vyjádřila třemi brankami v prvních dvaceti minutách zápasu a bylo rozhodnuto. Domažlice byly celý zápas jednoznačně lepším týmem, jejich vysoké vítězství je zasloužené.

STŘELCI: 6. Kadlec Pavel, 13. Buršík Martin, 19. Roubal Lukáš, 77. Čadek Roman - 35. Voráček Přemysl. Domažlice - UMT , 120 diváků | Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Hajšman Pavel.

OP muži : LUBY B - MĚČÍN 2:1 (1:1) Oboustranně kvalitní utkání ve vysokém tempu. Luby dostal do vedení Milan Hora, kterého do úniku vysunul brankář Kalaš přesným výkopem. Měčín vzápětí vyrovnal, když chladnokresně zakončil zkušený kapitán Měčína Dušan Němec. V prvním poločase byl navíc vyloučen hostům hráč za vražení do soupeře v přerušené hře. Domácí si ale dlouho s nabídnutou přesilovkou nevěděli radi, naopak byl to především Měčín, jehož rychlonozí hráči se dostávali do slibných střeleckých pozic. Rozhodnutí nakonec přišlo v 64. minutě, když centr střídajícího Radka Šilhy tečoval před brankářem Jakub Štastný. Do konce přibývalo předevšín nervozity, do dvou ŽK byli domácím vyloučení Rückl a Hora. STŘELCI: 20. Hora Milan, 64. Šťastný Jakub - 21. Němec Dušan. 100 diváků | Rozhodčí: Duda Miroslav.

KP DOROST st. : DOMAŽLICE - LUBY 2:0 (1:0) Starší dorostenci sehráli na domažlické UMT smolný zápas, když nedokázaly proměnit velké množství střeleckých příležitostí. STŘELCI: 41. Vavřička Petr, 90. Vavřička Petr

KP DOROST ml. : DOMAŽLICE - LUBY 7:0 (4:0) STŘELCI: 28. Souček Tomáš, 33. Souček Tomáš (pen.), 35. Chodora Matěj, 37. Bláha Jan, 46. Souček Tomáš, 60. Bláha Jan, 73. Dufek Matěj

KP ŽÁCI st. : LUBY - SENCO DOUBRAVKA 2:1 (2:0) Starší žáci se na vítězství nad plzeňskou Doubravkou hodně nadřeli. V prvním poločase sice Doubravka začala lépe, ale domácí postupně vyrovnali hru a po dvou rychlých akcích vstřelili dvě branky. Druhý poločas měli hosté převahu, ale domácí jim více jednu branku vstřelit nedovolili. STŘELCI: 22. Javorský Jakub, 29. Holub Radek - 53. Toráč Patrik.

KP ŽÁCI ml. :LUBY - SENCO DOUBRAVKA 0:12 (0:2)