TJ START LUBY - TJ Košutka Plzeň 3:1 (1:1)

20.10.2019 15:00

Rozhodčí: Šimek Jakub - Valenta Martin, Štěpán Zdeněk. Delegát: Churý Petr. 110 diváků

Střelci: 16. Holý Jan, 67. Koželuh Vojtěch, 81. Cole Jerome - 35. Liška Karel

Zápas s Košutkou byl pro nás velmi důležitý, protože se jednalo o sousední tým ve středu tabulky. Do zápasu jsme vstoupili výborně a soupeře ihned zatlačili. Do první šance se dostal v 6. minutě Jerome Cole, který byl faulován brankářem a rozhodčí nařídil penaltu. Té se ujal Pavel Čipera, bohužel pro nás trefil pouze tyčku. I tak jsme pokračovali v tlaku a dočkali jsme se branky v 18. minutě, kdy po centru Tomáše Votavy otevřel skóre Honza Holý. Po té jsme trochu ubrali a dali soupeři šanci se chytit.Toho Košutka využila a ve 35. minutě srovnali skóre. Do poločasu se šlo za stavu 1:1. Druhá půle byla vyrovnaná až do 67. minuty, kdy po centu Patrika Kvítka skóruje hlavou Vojta Koželuh. Od té doby jsme hru kontrolovali, dobře bránili a v 81. minutě potvrdili výhru gólem na 3:1. Ten vstřelil Jerome Cole po centru Míry Šůse. Důležité 3 body zůstali po dobrém výkonu doma. Teď nás čeká derby v Hrádku, na které je potřeba opět se dobře se připravit.