TJ Start Luby TJ FC Chotíkov 1932

11.03.2019 19:40

Překvapení se zrodilo v Lubech, kde domácí porazili silný Chotíkov 2:1 po penaltách..

Bezbrankový poločas

Po zimní pauze se v prvním ostrém utkání potkaly týmy Lub a Chotíkova. Chotíkovu se v této sezóně zatím daří a drží se v popředí tabulky. Zato domácí celek okupuje spodní patra tabulky a podzim se mu výsledkově nevyvedl.

Hosté měli od úvodu více ze hry a vytvořili si několik slibných příležitostí. Obrana domácích spolu s gólmanem Hromadou a kapitánem Vejskalem, který se vrátil po zranění, však odolávala.

Po pětačtyřiceti minutách tak na tabuli svítilo skóre 0:0.

Penalta znamenala vyrovnání

Do druhé půle šli hosté s tím, že chtějí co nejrychleji vsítit branku. To se jim podařilo, konkrétně Kluskovi v 52. minutě.

Po úvodní brance však Chotíkov nepochopitelně přestal hrát a za jeho bohorovný přístup byl potrestán v 66. minutě, když byla odpískána penalta pro Luby.

Tu bezpečně proměnil Voráč a vyrovnal tak na 1:1.

Zbytek utkání už se spíše jen tak dohrával, mnoho fotbalové krásy nepřinesl a oba týmy jakoby se už viděly u pokutových kopů.

Bod navíc získaly Luby

Pokutové kopy vyzněly lépe pro celek domácích a jen se potvrdilo, že Chotíkov v této disciplíně nevyniká. Velmi cenný bod navíc si tak připsaly do tabulky Luby.