Těsná prohra ve Zruči

18.03.2019 18:57

Luby dvakrát kapitulovaly

Do Zruče přijel v rámci 17. kola tým Lub, který chtěl navázat na bodový zisk z minulého týdne, kdy obral Chotíkov.

První půli měli ale v režii domácí, když se po dlouhých autových vhazováních za obranu Lub prosadil nejprve Mašek a po něm i Tobrman.

Domácí si po zbytek prvního dějství výsledek  pohlídali a odcházeli do kabin spokojenější.

Vlastní gól dal hostům naději

Ve druhé půli  se hra hostů zlepšila a po zásluze se jim podařilo srovnat.

Nejprve se v 53. minutě prosadil mladík Matěj Pivoňka, který překonal Zacha pěknou střelou, která se odrazila o brankovou konstrukci. O deset minut později si navíc zručský Král nešťastně srazil balón do vlastní brány a rázem to bylo 2:2.

Poslední slovo měla ale Zruč, konkrétně opět Mašek, který využil krásného centru Knakala a hlavou poslal Zruč do vedení 3:2.

Na tuto branku už Luby odpovědět nedokázaly a tentokráte odjíždí bez bodu.

25. O. Mašek , 38. V. Tobrman , 79. O. Mašek - 53. M. Pivoňka , 66. D. Král (vl.)