Dorost nadělil Nýrsku celkem deset branek

09.09.2017 12:04

KP muži : LUBY - ROKYCANY 1:2 (1:2) Luby sehráli s exdivizními Rokycany dobrý zápas, po vydařené akci dostal domácí do vedení hlavičkující Karel Křížek. Pak ale převzaly režii zápasu Rokycany a do poločasu otočily dvěma brankami skore ve svůj prospěch. Druhý poločas přinesl snahu domácích o vyrovnání, leč při některých slibných akcích chybelo pověstné štěstíčko. Nicméně domácí fanoušci ocenili výkon svých hráčů, kteří byli Rokycanům vyrovnaným soupeřem. Největší ztrátou je tak kromě bodů hlavně zranění Pavla Čipery (zlomená ruka), ke kterému došlo v závěru zápasu. STŘELCI: 4. Křížek Karel - 18. Hereit Jan, 34. Debellis Martin. 150 diváků | Rozhodčí: Janda Marek, Maroušek Karel, Špindlerová Zuzana, Bláha Vladimír.

OP muži : HARTMANICE - LUBY B 1:4 (0:3) Jasná zaléžitost, domácí tentokrát na naši jedenáctku nestačili. STŘELCI: 82. Hasenöhrl Vít - 10. Šůs Miroslav, 20. Černý Lukáš (pen.), 23. Hosnedl Adam, 57. Irlbek Marek. 50 diváků. Rozhodčí: Stach Vladislav.

KP DOROST st. : LUBY - NÝRSKO 6:0 (3:0) Jednoznačná záležitost, starší dorostenci měli zápas pod kontrolou za vydatné podpory fanoušků z řad hráčů mužů. STŘELCI: 13. a 33. Pivoňka Michal, 60. a 82. Svoboda Martin, 34. Petlan František, 59. Hosnedl Adam. Rozhodčí Jakš Jan. Diváků 50.

KP DOROST ml. : LUBY - NÝRSKO 4:1 (2:1) Nýrsko se sice ujalo vedení střelou z VPK, ale krátce na to vyrovnal Leon Janda a poločasové vedení 2:1 zajistila dalekonosná střela Matěje Pivoňky. Po přestávce se podařilo lubským dorostencům přidat další dvě branky, navíc debutující brankář Matěj Havlíček chytil penaltu a mužsvo podržel i při dalších šancích soupeře. STŘELCI: 15. Janda Leon, 34. Pivoňka Matěj, 57. Szmolen Patrik (vl.), 78. Votava Tomáš (pen.) - 9. Šup Jan

KP ŽÁCI st. : DOMAŽLICE - LUBY 4:1 (2:1) Utkání rozhodl rychlonohý útočník domažlic Schneider, který vstřelil hatrick. Domácí žáci zvítězili zaslouženě, na UMT se lépe pohybovali i kombinovali. STŘELCI: 2. Schneider Martin, 27. Schneider Martin, 50. Schneider Martin, 55. Jansa Vladimír - 9. Holub Radek. 50 diváků. Rozhodčí: Hájek Zdeněk.

KP ŽÁCI ml. : DOMAŽLICE - LUBY 8:0 (4:0) STŘELCI: 10. Brandner Matěj, 12. Kubal Martin, 15. Lucák Jakub, 22. Vitoň Václav, 50. Rejthar Ondřej, 60. Szabó Rostislav, 62. Petráš Martin, 65. Petráš Martin. 50 diváků. Rozhodčí: Hájek Zdeněk.