První jarní prohra "A" mužů

FC Rokycany - TJ START LUBY 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Homr Michal - Křen Jiří, Šiška Pavel. Delegát: Harmady Miloš.

Střelci: 36. Aubrecht Lukáš, 48. Debellis Martin, 84. Ječmen Jaroslav

Zápas, který rozhodlo 15 minut mezi 21. až 36. minutou. Nejprve neuznal rozhodčí Homr Lubům branku , která padla z údajného ofsajdu. Ve 30. minutě byl stažen  v jasné gólové šanci Kopečným lubský Jerome Cole a rozhodčí k všeobecnému překvapení trestal jen žlutou kartou. Ve 36. minutě odpustil rozhodčí domácím faul na bránícího Šůse, který zůstal po zákroku ležet na zemi, z dokončené akce se Rokycany ujaly vedení 1-0.

Do druhé poloviny vstoupili hosté s odholáním vyrovnat, toto jim však vydrželo jen pět minut, když domácí po povedeném protiútoku zvýšili na 2-0. Domácí poté začali hráče Lub přehrávat a jen díky zákrokům Vlasty Hromady zůstával stav stále stejný až do 84. minuty, když střídající Ječmen stanovil konečné skore na 3-0.

KP dorost starší :

TJ Jiskra Domažlice - TJ START LUBY 3:0 (2:0)

Střelci: 18. Vavřička Petr, 31. Souček Tomáš, 53. Sobolík Lukáš

KP dorost mladší

Střelci: 7. Chodora Matěj, 78. Chodora Matěj, 10. Dufek Matěj, 25. Soupír David, 50. Červený Lukáš - 17. Jirotka Jakub, 29. Štilip Jakub

KP žáci starší :

Střelci: 48. Tomaka Štěpán - 34. Jahn Karel

KP žáci mladší:

Střelci: 23. Juřina Jakub - 29. Brandner Matěj, 35. Szabó Rostislav, 46. Brandner Matěj, 48. Szabó Rostislav, 50. Szabó Rostislav, 54. Soběhart Tadeáš, 58. Brandner Matěj
35 diváků

OP Muži

Střelci: 10. Sydorenko Vasyl (pen.), 90. Rückl Zdeněk - 26. Koryťák Ondřej

Rozhodčí: Hanzlíková Aneta - Špindlerová Zuzana, Rehák Vojtěch.

135 diváků

Těsné vítězství domácích nad posledním týmem tabulky zajistil v 90. minutě Zdeněk Rückl