KP muži

Sobota 9. 6. 2018 17:00

Rozhodčí:Vocelka Milan  Šiška Pavel, Křen Jiří. Delegát: Královec Pavel.

Střelci: 36. Veselka Karel, 44. Pivoňka Matěj, 63. Voráč Jan - 69. Jeniš Petr

Zápas, který byl pro oba týmy z kategorie existenčních začali lépe hosté. Už ve druhé minutě po standardní situaci zastavila hlavičku hostů tyč, následná dorážka olízla břevno. Domácí byli u všeho později, ve 12. minutě hosté znovu nastřelují tyč !. Na domácí by v této chvíli nikdo nevsadil. Ale fotbal nemá logiku. Ve 20. minutě se nešťastně zranil Marek Sysel, který musel být převezen do nemocnice. Za něj nastupuje mladíček Matěj Pivoňka. Hosté po pauze ztratili tempo a lubští hráči vyrovnali hru. Ve 36. minutě se po rohovém kopu ujímají Luby brankou Karla Veselky vedení a ve 43. minutě končí střílený centr střídajícího Matěje Pivoňky za zády nešťastného brankáře Horáčka.

Druhou polovinu zahájili domácí daleko sebevědoměji, najednou se dařila kombinace,150 platících diváků mohlo pochválit několik podařených akcí potleskem. V 63.minutě odebral míč hostujícímu Kaasovi Voráč, vyměnil si míč s Pivoňkou a překonal hostujícího golmana.  3-0. Hosté však zápas nezabalili, v 69. minutě pěknou hlavičkou překonal výborně chytajícího Vlastu Hromadu Jeniš. Posledních dvacet minut už si Luby pohlídaly, důležité tři body zůstaly doma. Škoda jen, že jsme před posledním zápasem přišli o Marka Sysla a v 84. minutě zraněného Aleše Čížka, naše marodka se tak neúnosně zaplňuje.  Doufejme, že tři vítězství v posledních zápasech zajistily svěřencům trenéra Smolíka účast v této prestižní soutěži i pro příští sezonu. HOŠI DĚKUJEM

OP muži

Sokol Chudenice - Start Luby B 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Formánek Tomáš.

Střelci: 24. Soupír Jan, 29. Vachtl Pavel, 74. Vachtl Pavel - 71. Pivoňka Michal

Rozhodčí: Říha Zdeněk.
Střelci: 68. Faltys Adam - 2. Holub Radek, 12. Javorský Jakub, 61. Javorský Jakub

Střelci: 7. Kodýdek Jakub, 24. Kodýdek Jakub, 33. Šuhajda Filip, 45. Janda Petr, 47. Janda Petr, 53. Kodýdek Jakub, 56. Mlnařík Marek - 3. Sedláček Ondřej, 35. Batěk Tomáš, 59. Denk Matyáš