Pod Čerchovem bodovali pouze mladší žáci

01.09.2016 06:55

KP žáci st.: DOMAŽLICE - LUBY 6:2 (2:1) branky: 10. Hajšman Jan, 65. Hajšman Daniel. Hráno v Klenčí. První poločas přinesl v úvodu aktivitu Lub, kterou korunoval brankou Jan Hajšman. Bohužel další vyložené šance za stavu 1:0 Votava, Janda ani znovu Jan Hajšman nevyužili a tak přišel trest, když v závěru Domažlice po dvou rozích otočili skore ve svůj prospěch. Druhý poločas přinesl velkou snahu Lub o vyrovnání, ale v koncovce se nedařilo. Naopak domácí v azylu v Klenčí šli brzo po přestávce do vedení 3:1 z penalty za nastřelenou ruku. Zbytek zápasu Luby hrály, tlačily, ale branky dávaly z brejků do otevřené obrany Domažlice.

KP žáci ml.: DOMAŽLICE - LUBY 2:3 (0:2) Branky: 24. Mastný Tomáš, 28. a 35. Řeřicha Václav. Mladší žáci předvedli zejména v prvním poločase velice dobrý výkon, jen díky slabé koncovce Lub inkasovali domácí jen dvě branky. V závěru zápasu ale lubským hráčům vlivem zranění (Chudý) i malého počtu náhradníků docházeli síly a Domažlice mohutně dotahovaly, ale naštěstí se jim vyrovnat nepodařilo.