Plzeňský Rapid na Luby v KP nestačil

16.10.2016 19:19

KP muži: SKP RAPID PLZEŇ - LUBY 0:2 (0:1) Branky: 44. Voráč Jan (PK), 88. Cole Jerome. Rozhodčí: Křen Jiří - Šimek František, Žák Ondřej. Delegát: Harmady Miloš,  45 diváků, ŽK 4:1. Na zpustlém policejním areálu SKP Rapidu přineslo utkání KP pouze průměrný fotbal. Luby byly v prvním poločase lepším týmem, domácí Rapid hrozil pouze z dobře zahrávaných standartek. Těsně před předstávkou zahrál v pokutovém území rukou domácí obránce rukou a s nařízenou penaltou si tradičně Honza Voráč věděl rady. Druhý poločas se snažil Rapid o vyrovnání, ale do brankových šancí se nedostával a naopak Luby hrozily z rychlých protiůtoků. V 88. minutě chybovali stopeři Rapidu, Voráč s Colem šli sami na branku Rapidu, Voráč předložil Colemu míč před prázdnou branku a o dalších třech bodech pro Luby bylo rozhodnuto.

OP muži: LUBY B - HRADEŠICE 0:0 PK 4:5 Na poměry OP viděli diváci velice dobrý fotbal. Luby byly většinu zápasu lepším týmem, škoda nevyužitých šancí zejména Dominika Raišla.

KS dorost: HOLÝŠOV - LUBY 0:8 (0:5) Branky: 9. Svoboda Martin, 14. Pivoňka Michal (pen.), 28. Černý Dominik, 33. Flosman Pavel, 35. Pivoňka Michal, 50. Mašek Michal, 55. Bíško David, 85. Petlan František.Rozhodčí: Kříž Lukáš, 30 diváků. Jednoznačná záležitost, příležitost dostali všichni hráči kádru.

KP žáci st.: LUBY - DOUBRAVKA PLZEŇ 1:0 (0:0)  Branky: 39. Janda Leon. Rozhodčí: Bína Roman, 50 diváků. Luby byly lepším týmem a nakonec vybojovaly vítězství zásluhou branky Leona Jandy v druhém poločase.

KP žáci ml.: LUBY - DOUBRAVKA PLZEŇ 4:6 (3:2) Branky: 9. Tomaka Štěpán, 16. Chudý Jan, 23. Tomaka Štěpán, 53. Javorský Jakub - 6. Kule Jakub, 17. Lapák Zdeněk, 35. Šiml Oldřich, 41. Pok Michal, 49. Kule Jakub, 60. Pok Michal.Rozhodčí: Bína Roman, 50 diváků .

OP žáci ml.: BOLEŠINY - LUBY B 0:8 (0:4) Branky: Strolený Aleš 3, Pikhart Jáchym 2, Batěk Tomáš 2, Juřina Jakub. Rozhodčí Blaheta Josef.