Petřín prokázal v Lubech svoji kvalitu a odvezl si všechny body

09.10.2016 16:21

KP muži: LUBY - SK PETŘÍN PLZEŇ 1:4 (1:1) Branky: 35. Voráč Jan - 15. Vohrna Marek, 46. Vohrna Marek, 60. Zoubek Lukáš, 78. Bednář Petr. Rozhodčí: Špoták Rudolf - Mazán Jan, Plzák Martin. Delegát: Lešetický Vladimír, 120 diváků, ŽK 3:3. Petřín prokázal v Lubech své kvality, Luby dokázaly s favoritem držet krok první poločas, kdy vedoucí branku Vohrny dokázal odpovědět netradičně hlavou Jan Voráč po přesném centru Milana Hory. Ovšem úvod druhé půle rozhodl o osudu utkání, hned v 46. minutě to byl opět Vohrna, který po chybné rozehrávce Lub, překvapil brankáře Kalaše střelou z 20 metrů. Tento gól hosty uklidnil a do konce zápasu už Luby, které se moc snažily ještě s výsledkem něco udělat, do zakončení téměř nepustili, sami naopak ještě dvakrát skórovali. V 60. minutě se po rohovém kopu hlavou prosadil obránce Zoubek a v 78. minutě využil jedno ze zaváháních v obranné činnosti kapitán Petřína Bednář, když svůj sólový únik s přehledem zakončil.

OP muži: MĚCHOLUPY - LUBY B 5:1 (2:0) Branky: 14. Zedník Martin (pen.), 38. Javorský Tomáš, 48. Jahoda Marek, 55. Bečka Stanislav, 57. Zadražil Zdeněk - 80. Šůs Miroslav. Rozhodčí: Habada Vladislav, 50 diváků, ŽK 1:1.

KS dorost: LUBY - KASEJOVICE 4:0 (2:0) Branky: 20. Pivoňka Matěj, 36. Pivoňka Michal (pen.), 47. Pivoňka Michal, 88. Černý Dominik. Rozhodčí: Mazanec Marek, 50 diváků, ŽK 3:2. Kasejovice se představily v Lubech jako kvalitní tým, zejména v druhém poločase byly naprosto vyrovnaným soupeřem. Nedokázaly ale skorovat ani z penalty, kterou brankář Pavel Jiřinec dokázal v druhém poločase chytit.

KP žáci st.: ROKYCANY - LUBY 2:1 (1:0)  Branky: 22. Radošovský Michal, 48. Michálek Pavel - 50. Hajšman Jan. Rozhodčí: Čubr Zbyněk, 30 diváků, ŽK 1:0 . Starší žáci největšího favorita soutěže notně potrápili, podali velice dobrý výkon a o body bojovali až do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího.

KP žáci ml.: ROKYCANY - LUBY 2:1 (1:0) Branky: 13. Vonásek Ivo, 18. Kellner Matěj, 22. Kellner Matěj, 32. Kellner Matěj, 36. Vonásek Jan, 62. Vonásek Jan, 69. Pavlas Jan - 44. Mastný Tomáš. Rozhodčí: Čubr Zbyněk, 30 diváků .

OP žáci ml.: LUBY B - NÝRSKO B 8:0 (0:1) Branky: 1. Javorský Jakub, 3. Javorský Jakub, 16. Joachimsthaler Lukáš, 17. Chudý Jan, 27. Boublík Matyáš, 33. Bouček Václav, 51. Javorský Jakub, 52. Javorský Jakub. Rozhodčí: Petrželková Kateřina, 40 diváků .