Obrat s Rapidem Plzeň

06.09.2015 19:32

KP muži : LUBY A - SKP RAPID PLZEŇ 3:2 (1:2) Zápas s Rapidem byl dramatický a naši hráči v něm nakonec v druhém poločase dvěma brankami obrátili skóre a získali tři další body. Vítězství se nerodilo lehce, tým Rapidu v Lubech prokázal nespornou fotbalovou kvalitu a o to je vítězství cennější. Do vedení šli hosté po chybě lubského beka Lávičky, jehož malou domů hlavou útočník Rapidu Ungr vystihl a pohodlně skoroval do prázdné branky. Vyrovnání přišlo z penalty Honzy Voráče, jenž byl sám faulován po dlouhém autu Karla Švátory. Do šaten šli ale veselejší hosté, našli mezeru v lubské obraně a Trojanec vrátil Rapidu vedení. Po přestávce se brzy podařilo vyrovnat skóre po povedené kombinační akci Křížka s Koželuhem. Vítěznou branku pak zařídil lehkonohý Cole, který přeloboval chybujícího brankáře Rapidu při jeho špatném vyběhnutí. Ve snaze o vyrovnání se Rapid tlačil do naší šestnáctky, náš tým odolal, i díky výborně chytajícímu Vlastovi Hromadovi. Při závěrečné power play hostů mohl vstřelit další branku střídající Marek Havlovic, prázdnou branku Rapidu ale minul.

Branky: 27. Voráč Jan, 52. Koželuh Vojtěch, 69. Cole Jerome – 21. Ungr Milan, 31. Trojanec Matěj .  Rozhodčí: Křen Jiří – Mazán Jan,  Volf Michal ;ŽK 1:5;  Diváků 250. Sestava : V. Hromada – K. Křížek, J. Voráč, V. Koželuh, M. Vejskal, P. Čipera (ŽK), J. Cole, K. Švárora (87. M. Havlovic), A. Čížek, M. Pivoňka, M. Lávička.

OP muži : VRHAVEČ - LUBY B 2:0 (2:0) Zbytečná prohra na půdě dosud poslední Vrhavče, když chybělo několik hráčů základního kádru a nastoupit tak museli dorostenci, mající v nohách dopolední zápas v Chodově. Branky: 17. Mundl Karel (PK), 21. Krýsl Alois . Rozhodčí: Marek Pavel ; ŽK 0:2; Diváků 60. Sestava : K. Vlach – P. Voráček (ŽK), P. Sysel, V. Sydorenko (ŽK), Š. Heřman, J. Lysek, J. Nový, F. Sýkora, O. Toman, A. Hosnedl (55. J. Talaš), M. Johánek.

KS dorost : CHODOV - LUBY 4:0 (2:0) Branky: 9. Suchý Jan, 35. Lorenz Miroslav, 73. Kobes David, 79. Václavovic Tomáš. Rozhodčí: Rada Jiří ; ŽK 3:3; Diváků  45. Sestava : O. Toman – M. Svoboda (87. M. Böhm), J. Vlach (ŽK), R. Kalista (75. L. Hošťálek), A. Gebel (ŽK), T. Flax, F. Petlan (67. J. Talaš), A. Hosnedl, D. Biško (46. D. Černý), T. Bureš (50. M. Pivoňka), R. Šilha.

KP žáci st. : PŘEŠTICE - LUBY 3:1 (2:0) Po třech vydařených utkáních na domácí půdě zajížděli lubští starší žáci na hřiště TJ Přeštice. Domácí měli od začátku zápasu mírnou převahu, dařila se jim kombinace a vytvořili si několik šancí. Hosté nehráli s takovým nasazením, jako v domácích utkáních a umožnili tak soupeři skórovat. V závěru první půle, ve 30. minutě, na 1 : 0 otevřel skóre Matyáš Jánský z pokutového kopu, ve 33. minutě po nedůrazu v obraně zvýšil na 2 : 0 Josef Vajai. Na začátku druhé půle se hostům podařilo snížit na 2 : 1, když ve 38. minutě po trestném kopu Matěje Pivoňky dorazil do branky vyražený míč Víťa Maňas. Jejich nasazení ale zlomila třetí branka domácích, kterou vstřelil ve 48. minutě Matyáš Jánský. Do konce utkání měli ještě domácí dvě velké šance, ale hosty podržel brankář David Schejbal a tak utkání skončilo vítězstvím domácích v poměru 3 : 1

Branky: 33. Vajai Josef, 30. a 48. Jánský Matyáš – 38. Maňas Vít. Rozhodčí: Štökl Adam ;ŽK 5:0, ČK 1:0 (Hejhal Petr) ; Diváků 55. Sestava : D. Schejbal – P. Strolený, O. Kaiser, J. Štilip, J. Holý, J. Petrželka, M. Pivoňka, P. Flosman, H. Pikhart, K. Gajdoš, V. Maňas – L. Janda, S. Malát, T. Votava, V. Málek, J. Holý, J. Říha, J. Hodek.

KP žáci ml. : TJ PŘEŠTICE - START LUBY 3:4 (0:0) branky: 14. Mašek Vojtěch, 39. Šindelář Marek , 54. Fabián Michal – 6. Zemančík Martin, 28. [PK] a 52. Krieger Jan, 36. Kaiser Daniel.  Rozhodčí: Štökl Adam ;Diváků 30. Sestava : O. Přibyl. [31. M. Havlíček] – P. Böhm, J. Javorský, J. Krieger, A. Panuš, Š. Tomaka, V. Řeřicha, D. Beránek, R. Holub, M. Zemančík, L. Joachinsthaler – D. Kaiser, F. Ouřada, D. Jiříček.

OP žáci ml. : PLÁNICE - START LUBY B  2:1 (0:1) Branky: 40. Lepší Matěj, 44. Pešek Matouš – 15. Chudý Jan. Rozhodčí: Kurc Lubomír ; Diváků 20 .Sestava : T. Mastný – L. Strnad, M. Kilb, M. Neuvirt, V. Hrach, J. Chudý, Š. Tomaka, M. Lalev, D. Beránek, M. Zítek, L. Joachimstmaier, D. Valečka.