Nedělní střelnice proti Hartmanicím

31.08.2015 07:25

KP muži : SLAVIA VEJPRNICE - LUBY A  1:0 (0:0) Výsledek zápasu ve Vejprnicích nás může mrzet, vzhledem k půběhu utkání a nevyužitým brankovým příležitostem. Domácí slavia sice získala v ůvodu utkání územní převahu, nebezpečná ale byla převážně po výborně zahrávaných standartních situacích. Luby pozorně bránily a hrozily z rychlých protiútoků, po jednom z nich byl v 40. minutě vyloučen domácí brankář za faul na unikajícího Švátoru. Přesto se v úvodu druhého poločasu Vejprnice ujaly vedení po rohovém kopu, který naši hráči opět nezvládli ubránit. Zbytek zápasu se hrál prakticky na jednu branku, tu domácích. Naši převahu nezbrzdil ani trapný verdikt hlavního rozhodčího Špotáka, který vyloučil Čiperu při jeho střídání. Bohužel jasné gólové šance Křížka, Pivoňky a v 90. minutě Voráče nebyly využity, a tak domácí těsnou výhru uhájili.

Branky: 48. Mašek Jakub. Rozhodčí: Špoták Rudolf - Šiška Pavel, Pohančeník Pavel . ŽK 3:3; ČK 1:1 ( 40. Dufek Michal(brankář- zmaření vyložené brankové příležitosti  ; 68. druhé napomenutí  Čipera Pavel) ; Diváků 100.

TJ Start Luby: V. Hromada – F. Sýkora (46. J. Voráč), K. Křížek, V. Koželuh, M. Vejskal, P. Čipera (2 ŽK) (ČK 68), M. Sysel (ŽK) (85. P. Voráček), K. Švárora (78. J. Lysek), V. Turner (ŽK), A. Čížek (78. M. Pivoňka), M. Lávička.

OP muži : LUBY B - HARTMANICE 9:1 (4:1) V Lubech byla v neděli k vidění fotbalová exhibice, hosté z Hartmanic působili v panujícím parném počasí velice odevzdaným dojmem a od dvojciferné prohry je dělilo jen velké štěstí.

Branky: 12. Smolík Pavel, 19. Čížek Aleš, 34.(PK) a 41. Sydorenko Vasyl, 52. Vejskal Martin, 76. Nový Jiří, 76. a 85. Voráč Jan, 77. Voráček Přemysl – 44. Koryťák Ondřej. Rozhodčí: Šmrha Miroslav  ; ŽK 0:3 ; Diváků 100.

Start Luby B: K. Vlach – P. Voráček, A. Čížek (70. P. Papay), P. Sysel (75. R. Pikhart), J. Voráč, V. Sydorenko, P. Smolík (50. J. Nový), Š. Heřman, J. Lysek, P. Kvítek, M. Vejskal.

KS dorost : LUBY - NEZAMYSLICE 4:3 (4:1)  Branky: 21.,34. a 37.(PK) Šleis Karel, 41. Bureš Tomáš – 58. a 86. Pavlík Filip, 91. Šatra Pavel

Rozhodčí: Jakš Jan; ŽK 2:5; ČK 1:1 (50.min. Šleis Karel – Hozman Lukáš oba za strčení soupeře rukou do hrudi v přerušené hře).

Sestava Luby:  P. Jiřinec – O. Toman (ŽK), K. Šleis (ČK 50), R. Kalista, A. Gebel (ŽK), T. Flax, F. Petlan, A. Hosnedl (62. M. Pivoňka), R. Šilha, T. Bureš, D. Černý.

KP žáci st. : LUBY - ZČE Plzeň 3:1 (1:1) I druhé mistrovské utkání na domácí půdě zvládli domácí na výbornou a TJ Dynamo ZČE Plzeň porazili 3 : 1. Hned v úvodu utkání měli domácí dvě velké šance, ale hostující brankář obě zlikvidoval. Skóre utkání tak otevřeli hosté, kteří v 5. minutě utkání využili nedorozumění v zadních řadách domácích a střela Tomáše Josífka skončila za zády Ondry Přibyla a vedli 0 : 1. Domácí ale přidali na bojovnosti a v 15. minutě srovnal Radek Mužík na 1 : 1. Také ve druhém poločasu hráli domácí s nasazením, zpřesnili přihrávky a kombinaci a hosty nepustili do žádných gólových příležitostí. Sami si vypracovali několik šancí, ale gólově se prosadil jen Radek Mužík, který dělal obraně hostů největší problémy. Ve 42. minutě po přesné přihrávce utekl hostujícím obráncům a zvýšil na 2 : 1, v 69. minutě byl znovu na konci útočné akce domácích a zvýšil na 3 : 1. Svým hattrickem tak zařídil vítězství domácího celku, které, vzhledem k výkonu, nasazení a vyloženým šancím, bylo zasloužené.

Branky: 15.,42. a 69. Mužík Radek  - 5. Josífek Tomáš.  Rozhodčí: Petrželka František; ŽK 2:2.

Sestava Start Luby: O. Přibyl – P. Strolený, O. Kaiser, J. Štilip, D. Hajšman, J. Petrželka, M. Pivoňka (ŽK), P. Flosman, H. Pikhart, R. Mužík (ŽK), V. Maňas – L. Janda, V. Thumvald, T. Votava, J. Holý, J. Říha, V. Málek.

KP žáci ml. : LUBY - ZČE Plzeň 4:1 (2:0)  K vítězství nad soupeřem z Plzně stačil pouze průměrný výkon, ve hře bylo stále mnoho chyb a nepřesností, takže je stále na čem pracovat.

Branky: 8. Krieger Jan, 9. Javorský Jakub, 41. Jiiříček David,  53.Kaiser Daniel – 42. vlastní.  Rozhodčí: Petrželka František; Bez karet; Diváků 70. Start Luby: M. Havlíček – Š. Tomaka, V. Řeřicha, A. Panuš, R. Holub, M. Hrešan, M. Zemančík, F. Ouřada, J. Javorský, D. Kaiser, D. Beránek – J. Krieger, L. Joachinsthaler, J. Chudý, D. Jiříček, V. Hrach.