Na Bolevci v dohrávce bodovali pouze starší žáci

29.03.2018 07:55

KP žáci st. : SSC BOLEVEC - LUBY 0:1 (0:0) STŘELCI: 26. Přibyl Ondřej. 20 diváků | Rozhodčí: Schveinert Radek. Obě družstva předváděla na nerovném terénu pouze průměrný fotbal se spoustou nepřesností. O naší výhře rozhodla dělovka stopera Ondry Přibyla z VPK z hranice šestnáctky po faulu na Jakuba Javorského. V prvním poločase měli velké šance ke skorování ještě Vašek Holý a Lukáš Velek, oba ale minuli branku. Pro svalové zranění musel odstoupit kapitán Radek Holub. V druhém poločase podržel tým v několika šancích golman Aleš Strolený. V 60. minutě předvedl výbornou individuální akci Javorský, byl zastaven faulem až v šestnáctce soupeře. Z nařízené penaltu ale Štěpán Tomaka přestřelil branku.

KP žáci ml. : SSC BOLEVEC - LUBY 5:0 (1:0) 20 diváků | Rozhodčí: Schveinert Radek. Luby doplatily na mizernou střeleckou produktivitu, v herně vyrovnaném zápase střílel branky pouze fyzicky vyspělejší Bolevec.