Muži v KP udolali Stříbro po penaltách

24.09.2017 21:07

KP muži : LUBY - BANÍK STŘÍBRO 2:2(2:1) Stříbro se v Lubech představilo jako fyzicky výborně připravený tým, přesto se Luby dostaly v průběh prvního poločasu po trefách Coleho a Veselky do dvoubrankového vedení. Stříbro ale stihlo do poločasu rychle snížit Kohutem, tentýž hráč v druhém poločase hlavou vyrovnal skore. A mohlo být ještě hůř, golovou střelu hostů naštěstí dokázal brankář Kalaš vytěsnit na břevno. Penalty ale vyšli lépe Lubům, cenný druhý bod zůstal doma. STŘELCI: 24. Cole Jerome, 37. Veselka Karel - 40. Kohut Adam, 65. Kohut Adam. 100 diváků | Rozhodčí: Žák Ondřej, Mazán Jan, Pressl Václav, Kubec Václav.

OP muži : SUŠICE B - LUBY B 3:1 (0:0) STŘELCI: 50. Farták Josef, 66. Vašák Dominik, 92. Skála Jan - 69. Johánek Marek. Sušice , 80 diváků | Rozhodčí: Šmrha Miroslav

KP DOROST st. : LUBY - KOŠUTKA 6:2 (4:1) STŘELCI: 1. Doubek Štěpán, 9. Petlan František, 23. Mańas Vít, 36. Pivoňka Matěj, 70. Petlan František, 81. Svoboda Martin -41. Krejčí Tomáš, 74. Takáč Jakub.

KP DOROST ml. : LUBY - KOŠUTKA 0:0 PK 3:4

KP ŽÁCI st. : NÝRSKO - LUBY 2:10 (0:0) STŘELCI: 49. Irlbek Filip, 63. Göndör Alexander - 1. Javorský Jakub, 23. Krieger Jan, 25. Holub Radek, 29. Přibyl Ondřej, 37. Liebermann Konrád (vl.), 45. Javorský Jakub, 47. Krieger Jan, 52. Chudý Jan, 58. Chudý Jan, 67. Holub Radek. 45 diváků | Rozhodčí: Koura Radim.

KP ŽÁCI ml. : NÝRSKO - LUBY 1:0 (0:0) STŘELCI: 44. Švec Šimon. Rozhodčí: Koura Radim.