Muži v KP nestačili na zachraňující se Zruč

09.04.2017 08:44

KP muži : ZRUČ - LUBY 3:1 (1:0) Zasloužená výhra domácích, kteří byli po většinu zápasu lepším týmem. Úvod vyšel Zruči skvěle, když se trefil z hranice šestnáctky do odraženého míče Husník. Do cca 30. minuty se lubští hráči na hřišti hledali, třeba útočník Nešpor zaskakoval na postu stopera. Teprve v závěru poločasu se dostaly Luby do tlaku, vyloženou brankovou příležitost si ale nevypracovaly. Do druhého poločasu trenér Vl. Smolík pozměnil rozestavení hráčů a na hře to bylo znát. V největší brankové příležitosti ale mladík Šleis z malého vápna přestřelil. Trest přišel brzy v podově druhé branky Zruče, z hranice PÚ vymetl šibenici Hromadovi branky Korelus. V 83. minutě uvolnil Křížek Nešpora a ten proti vybíhajícímu brankáři Zruče nezaváhal. Luby se dále tlačily do útoku za vyrovnáním, ale další hrubku v defenzivě potrestal Tobrman a rozhodl o tom, že tentokrát zůstanou všechny body ve Zruči bylo rozhodnuto.

branky: Husník Lukáš, 67. Korelus František, 86. Tobrman Václav - 83. Nešpor Jakub.Rozhodčí: Maroušek Karel, Vocelka Milan, Čermák Vladimír, ŽK 2:3, diváků 150.

OP muži : LUBY B - VRHAVEČ 2:2 (1:1) PK 5:4 Za krásného počasí si na tento zápas našlo cestu na poměry OP nevídané množství diváků, kteří nakonec viděli čtyři branky a penaltový rozstřel. K vidění byly ale také čtyři červené karty, po dvou na každé straně, které udělil nepřesný hlavní rozhodčí Šmrha. Přestože lubští hráči hráli více než 60 minut v oslabení o jednoho hráče, byli lepším a fotbalovějším mužstvem. Už v 8. minutě přišlo velice přísné vyloučení ještě dorostence Davida Bíška, který fauloval v souboji o míč rychlonohého vrhavečského útočníka Tomáše Vejskala. Přesilovka Vrhavči nesvědčila, se stereotypním nakopáváním dlouhých míčů se lubská obrana snadno věděla rady. Přesto šla Vrhaveč právě Vejskalem do vedení, vyrovnání zařídila akce Dominika Raišla, jehož střelu tečoval do vlastní branky Skřivánek. V druhém poločase pokračovala Vrhaveč s dlouhými nákopy, v 60. minutě jí byl vyloučen po druhé ŽK Lorenc. Po té následoval faul na utočníka Šleise, který šel sám na branku Vrhavče - rozhodčí vytáhl k překvapení všech pouze ŽK...Luby přesto dostal do vedení po rohovém kopu kapitán Miroslav Šůs. Do konce zápasu přišla ještě další dvě vyloučení. Vyrovnání Vrhavče nakonec přišlo v 87. minutě, kdy přímo z chybně nařízeného rohového kopu dostal míč do branky Mundl. Penaltový rozstřel rozhodla až šestá série - dorostenec Pavel Jiřinec brance Lub chytil střelu Františka Hracha, lubský Voráček se poté nemýlil a rozhodl o tom, že druhý bod zůstává v Lubech. Hráči si ho za předvedený výkon určitě zasloužili.

Branky:41. Skřivánek Matěj (vl.), 77. Šůs Miroslav - 36. Vejskal Tomáš, 87. Mundl Karel.  Rozhodčí: Šmrha Miroslav, Bína Roman, Petličarovský Ivan, ŽK 1:6, ČK 2:2(8.Bíško David, 80.Šleis Karel -60.Lorenc František, 89.Malenka Lukáš) ,diváků 250.

KS dorost : CHLUMČANY - LUBY 1:0 (0:0) branka: 30. Dolanský Kryštof.  Rozhodčí: Velíšek Jiří,ŽK 2:4, ČK 0:1 (77.Bureš Tomáš 2x ŽK), 35 diváků.

KP žáci st.. : LUBY - HORŠOVSKÝ TÝN 5:0 (3:0) branky:10. Hajšman Jan, 24. Hajšman Jan, 31. Hajšman Daniel, 66. Holý Jan, 68. Holub Radek. Rozhodčí: Bureš Jiří, diváků 20. 

KP žáci ml. : LUBY - HORŠOVSKÝ TÝN 4:3 (3:1) branky:2. Javorský Jakub, 21. Javorský Jakub, 27. Javorský Jakub, 37. Tomaka Štěpán - 28. Bláha Martin, 46. Trpák Josef, 54. Zitterbart Miroslav. Rozhodčí: Bureš Jiří, diváků 30. 

OP žáci ml. : LUBY B - HORAŽĎOVICE B 1:4 (0:1) branka: Janko Chudý