Mladší přípravka přeborníkem okresu !

04.06.2017 20:58

FINÁLOVÉ TURNAJE PŘÍPRAVEK OFS KLATOVY :

Výborného výsledku dosáhl tým mladší přípravky, který dokázal vyhrát okresní finálový turnaj v Horažďovicíh. Za celý turnaj neokusil hořkost porážky, všechny největší soupeře dokázal porazit. Na přípravě našich nadějí této věkové kategorie se podíleli trenéři Jan Kalaš a Karel Kalaš, rovněž také Karel Kovařík, Václav Řeřicha, Milan Král, Petr Hlaváč a Václav Vondráček. Vítezstvím si náš tým mladší přípravky zajistil právo účasti v krajském finále, které proběhne v pátek 9.6. v sportovním areálu v Rakové.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 1. TJ Start Luby...

STARŠÍ PŘÍPRAVKA : 1. TJ Sušice,....4. TJ Start Luby

 

KP muži : LUBY - HOLÝŠOV 1:3 (0:2) Luby vstoupily do zápasu velice špatně, úvodních 20 minut se prakticky nedostaly přes půlící čáru a Holýšov získal dvoubrankové vedení zásluhou ůtočníka Vnoučka. Teprve po změně stran a změnách v sestavě přišlo částečné zlepšení i brankové příležitosti, bohužel bez gólového efektu. V 80. minutě po rychlém protiůtoku vstřelil třetí branku Holýšova zkušený Černohorský a o vítězi zápasu bylo definitivně rozhodnuto. V posledních minutách zápasu byl po zahrání VPK faulován Hory, nařízenou penaltu bezpečně proměnil Karel Šleis.

branky: 90. Šleis Karel (pen.) - 4. Vnouček Josef, 18. Vnouček Josef, 80. Černohorský Miroslav. Rozhodčí: Žák Ondřej - Bogdan Gabriel, Pressl Václav,  ŽK 4:2, 135 diváků. 

OP muži : SUŠICE B - LUBY B 0:0 PK 5:3 Naši hráči si během zápasu vypracovali více brankových příležitostí, několikrát nastřelili konstrukci branky domácích a proto je může ztráta dvou bodů nakonec mrzet.

KS dorost : LUBY - NEPOMUK 8:2 (3:1) branky: 10. Hosnedl Adam, 27. Svoboda Martin, 30. Pivoňka Michal, 46. Hosnedl Adam, 52. Hosnedl Adam, 56. Janda Leon, 76. Janda Leon, 79. Votava Tomáš - 24. Pavelka Petr, 56. Pavelka Petr.  Rozhodčí: Petrželková Kateřina, ŽK 1:0, 60 diváků.