Muži přivezli cenné vítězství z Chotíkova

27.03.2016 08:55

KP muži: FC CHOTÍKOV 1932 - START LUBY  2:3 (0:2) Branky: 46. Lopata Miroslav, 63. Šlajs Martin - 25. Křížek Karel, 44. Voráč Jan, 54. Voráč Jan (PK.).Rozhodčí: Vocelka Milan - Šiška Pavel, Doksanský Tomáš, 30 diváků.

OP muži: HRADEŠICE - START LUBY B 6:0 (3:0) Branky: 9. Melka František, 10. Nauš Pavel, 22. Buchta Michael, 90. Mareš Lukáš, 64. Nauš Pavel, 87. Buchta Michael.Rozhodčí: Bureš Jiří, 40 diváků.

KP žáci st. : LUBY - TACHOV 4:0 (2:0)Branky: 16. Mužík Radek, 27. Mužík Radek, 60. Gajdoš Kamil, 65. Mužík Radek. Rozhodčí: Mazanec Marek, 40 diváků.První mistrovské utkání jara na vlastním hřišti zvládli domácí starší žáci na jedničku a zaslouženě zvítězili nad hosty z Tachova 4 : 0. Hned od úvodních minut utkání domácí svým pohybem a včasným napadáním donutili soupeře k chybám, po kterých se dostávali do šancí a střeleckých příležitostí. Už ve druhé minutě, po chybě hostujícího brankáře, skončil míč v brance za jeho zády, ale nebyl uznán pro předchozí ofsajd. V 16. minutě už bylo vše podle pravidel, když Radek Mužík překonal hostujícího brankáře po přihrávce Sebastiana Maláta a domácí vedli 1 : 0. Do konce prvního poločasu si domácí vytvořili ještě několik šancí, ale využili jenom jedinou ve 27. minutě, kdy znovu střelecky disponovaný Radek Mužík s přehledem proměnil přihrávku Tomáše Votavy na 2 : 0. Hosté ohrožovali domácího brankáře Ondru Přibyla jen ze standardních situací, domácí obrana, dirigovaná Matějem Pivoňkou, je nepustila do žádných vyložených šancí. Po vyrovnaném úvodu druhé půle to byli opět domácí, kteří častěji ohrožovali hostujícího brankáře a prosadili se i střelecky. Na  3 : 0  pro domácí zvyšoval v 60. minutě povedenou střelou Kamil Gajdoš, v 65. minutě utkání dokonal svůj hattrick Radek Mužík a uzavřel tak skóre 

utkání na 4 : 0. Všichni domácí hráči podali velmi dobrý výkon, i když v sestavě scházeli opory Víťa Maňas a David Schejbal.
Sestava : Přibyl Ondřej, Strolený Petr, Holý Jan, Štilip Jakub, Hajšman Daniel, Petrželka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Janda Leon, Gajdoš Kamil, Mužík Radek, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Pikhart Hynek a Málek Vladimír .

KP žáci ml. : LUBY - TACHOV 3:4 (1:1)Branky: 22. Krieger Jan, 45. Holub Radek, 54. Krieger Jan - 10. Pracht Patrik, 32. Zeman Matěj, 40. Horváth Jan, 51. Šarvaš Jindřich.Rozhodčí: Mazanec Marek, 40 diváků. Vítězství hostů z Tachova, byť nakonec těsné, je zasloužené, protože byli lepší prakticky ve všech herních činnostech a po většinu zápasu měli převahu.