Muži poprvé v KP nebodovali, dorost stálé vítězí

17.09.2016 21:11

KP muži: TJ ROZVADOV - LUBY 3:2 (2:1) Branky: 29. Čížek Lukáš, 40. Čížek Lukáš, 83. Čížek Lukáš - 8. Čipera Pavel, 62. Švátora Karel, ŽK 3:2, ČK 0:1 (70.Čipera Pavel), 100 diváků.Rozhodčí: Maroušek Karel - König Michal, Volf Michal. Delegát: Havlík Václav. Na kluzkém terénu předvedli oba soupeři velice dobrý fotbal, vítězství Rozvadovu nakonec zajistil kanonýr Lukáš Čížek. který se sám postaral o všechny tři branky. Úvod utkání patřil Lubům, po kombinační akci zakončoval povedenou střelou z hranice šestnáctky Pavel Čipera. Pak ale přidali domácí a do poločasu otočili na 2:1, střílel vždy trestuhodně nekrytý Čížek. Do druhého poločasu vstoupily aktivněji opět Luby, jejichž snahu o vyrovnání vyjádřila krásná akce po ose Raišl - Cole a zakončující Švátora. V 70. minutě bohužel došlo k výraznému ovlivnění zápasu hlavním rozhodčím, když udělil zcela nesmyslně druhou ŽK Čiperovi, který byl navíc faulován. Přesilovku Rozvadova zužitkoval po rohovém kopu v 83. minutě opět Čížek. Záveřečný nápor oslabených Lub domácí sice, mnohdy se štěstím, ubránili. Luby ale předvedly v Rozvadově velice dobrý výkon, chybělo snad jen trochu více štěstí.

OP muži: LUBY B - VELKÝ BOR 3:0 (0:0) branky: 54. Šůs Miroslav, 75. Černý Lukáš (pen.), 92. Rückl Zdeněk (pen.).ŽK 2:5, ČK: 1:2 (63.Hora – 66. Vonášek, 90. Václavík). Rozhodčí: Simbartl Václav - Rubáš Jakub, Hofmeisterová Marie, 80 diváků . Velký Bor dokázal držet krok s lubskou rezervou pouze první poločas, ale vzhledem k poměrně velkému počtu starších hráčů ve svém kádru v druhém poločase postupně ztrácel pohyb. Vše podstatné se tak odehrálo až po změně stran. První branku tak v 54. minutě vstřelil kapitán Míra Šůs, když uklízel skvělou přihrávku Milana Hory do prázdné branky. Další branky přišly z pokutových kopů, které postupně nařídil hl. rozhodčí Simbartl celkem tři, přičemž právě střelec první branky Šůs velkoborského brankáře Václavíka překonat podruhé nedokázal. Mimo to viděli diváci i tři červené karty, všechny opět druhém poločase

KS dorost: HORAŽĎOVICE - LUBY 2:5 (2:1) Branky: 21. Hnídek Tomáš, 27. Hnídek Tomáš - 16. Petlan František, 64. Strolený Petr, 67. Šleis Karel, 71. Flosman Pavel, 76. Šleis Karel.Rozhodčí: Petrželková Kateřina, ŽK 2:2, 30 diváků. Dorostenci opět nezaváhali, po prohraném poločase rozhodli v druhé půli čtyřmi brankami o svém nakonec výrazném vítězství.

KP žáci st.: LUBY - SUŠICE 0:1 (0:1)  branka: 1. Špička Daniel. Rozhodčí Petržílka Jiří. Sušice využila hned po výkopu zaváhání v lubské obraně a urostlý Špička vstřelil, jak se nakonec ukázalo, jedinou branku zápasu. Prakticky po celý zápas pak byly Luby lepším týmem, měly převahu, kterou však nedokázaly přetavit v branky.

KP žáci ml.: LUBY - SUŠICE 1:5 (1:2) branka: Javorský Jakub.

OP žáci ml.: CHANOVICE - LUBY B 0:8 (0:3) Branky: 5. Juřina Jakub, 10. Chudý Jan, 25. Javorský Jakub, 32. Boublík Matyáš, 38. Javorský Jakub, 40. Batěk Tomáš, 45. Pikhart Jáchym, 55. Javorský Jakub. Rozhodčí: Bala Petr, 20 diváků .