Muži po lijáku nezvládli v Lhotě druhý poločas

03.09.2017 08:28

KP muži : SOKOL LHOTA - LUBY 6:3 (2:3) Luby neudrželi slibné poločasové vedení 2:3 a po lijáku na podmáčeném hřišti v druhém poločase propadli a inkasovali 4 branky. Divoký zápas začal brankou Dominika Raišla po přesné přihrávce Jana Voráče, domácí Lhota ale brzy vyrovnala hlavičkou Černého a brankář Böhm se chvilku nato nemýlil ze značky pokutového kopu, nařízeného po faulu Čížka. O dvě minuty později se ale trefil z VPK Pavel Čipera, v 28. minutě vrátil vedení Lubům Jerome Cole. Druhý poločas po silném lijáku nezačaly Luby vůbec špatně, měly několik příležotostí ke vstřelení další rozdílové branky, to se jim ale nepodařilo, a proto se hráčů Lhoty podařilo v závěrečných 25 minutách zápas dokonale otočit ve svůj prospěch, když byli bojovnější mužstvem s větší vůlí po vítězství.

STŘELCI: 18. Černý Zbyněk, 22. Böhm Lukáš (pen.), 66. Křížek Michael, 76. Křížek David, 78. Nejdl Leoš, 89. Varga Martin (pen.) - 13. Raišl Dominik, 24. Čipera Pavel, 28. Cole Jerome. Rozhodčí: Vocelka Milan - Šálková Helena, Rubáš Jaroslav. Delegát: Hamouz Jaroslav. Diváků 80.

OP muži : LUBY B - ŽELEZNÁ RUDA 1:0 (0:0) Staronový účastník OP přijel k zápasu pouze s 11 hráči, nicméně zejména v prvním poločase sehrál s lubskou rezervou vyrovnanou partii. Po změně stran hráčům Železné Rudu postupně začaly docházet síly, utkání nakonec rozhodl 5 minut před koncem zápasu útočník Karel Šleis. STŘELCI: 85. Šleis Karel. Rozhodčí Hájek Zdeněk. Diváků 100.

KP DOROST st. : MĚSTO TOUŠKOV - LUBY 0:7 (0:4STŘELCI: 9. Hosnedl Adam, 32. Hosnedl Adam, 38. Holý Jan, 39. Pivoňka Matěj, 50. Janda Leon, 65. Pivoňka Michal, 80. Jirotka Jakub. Rozhodčí: Šiška Pavel.

KP DOROST ml. : MĚSTO TOUŠKOV - LUBY 2:9 (0:3) STŘELCI: 60. Balek Jiří, 73. Balek Jiří - 25. Jirotka Jakub, 37. Jirotka Jakub, 38. Votava Tomáš, 57. Holý Jan, 64. Jirotka Jakub, 68. Flosman Pavel, 70. Votava Tomáš, 75. Pikhart Hynek, 77. Holý Jan. Rozhodčí: Šiška Pavel.

KP ŽÁCI st. : LUBY - ROKYCANY 2:2 (0:1) PK 4:2 První poločas měli sice lubští hráči územní převahu, ale do vedení se dostaly Rokycany střelou z hranice pokutového území. I druhý poločas začaly aktivně Luby, jejich snahu korunoval vyrovnávací brankou Janko Chudý. Vyrovnání paradoxně nastartoval Rokycany, které byly v této fázi zápasu lepším týmem. Po chybě v rozehrávce dokázali domácí hráči "vyrobit" penaltu v 56. minutě, kterou rokycanský Kellner proměnil. Luby se ale nevzdaly, znovu zmobilizovaly síly a poslední minutě se dokázal prosadit po rohovém kopu hlavičkující kapitán Radek Holub. V penaltovém rozstřelu byli střelci Lub jistější a připsali si tak i druhý bonusový bod.

STŘELCI: 42. Chudý Jan, 70. Holub Radek - 13. Hucl Jakub, 56. Kellner Matěj. Rozhodčí: Petrželka František.

KP ŽÁCI ml. : LUBY - ROKYCANY 1:12 (1:5) STŘELCI: 26. Batěk Tomáš - 4. Šmát Jáchym, 11. Nový Filip, 18. Šilhánek Štěpán, 19. Šmát Jáchym, 23. Šmát Jáchym, 31. Richtr Filip, 36. Hrytsalyk Dmitrij, 50. Šmát Jáchym, 55. Nový Filip, 57. Pour Filip, 58. Jílek Jindřich, 59. Nový Filip.Rozhodčí: Petrželka František.