Muži otočili zápas v Rokycanech, dorost nezaváhal ani v Nýrsku

03.10.2016 21:10

KP muži: ROKYCANY B - LUBY 2:3 (2:0) Branky: 15. Blecha Michal, 41. Tobrman Václav - 53. Čipera Pavel (PK), 75. Čipera Pavel, 89. Čížek Aleš . Rozhodčí: Lego Jan - Šimek František, Volf Michal. Delegát: Mudra Zdeněk, 150 diváků, ČK 1:0 (53. Blecha Michal), ŽK 1:1. Přestože v prvním poločase si vypracovali Luby více brankových příležitostí, vedli domácí o dvě branky. V 15. minutě skorovali prakticky přímo z rohového kopu a v 41. minutě potrestal další nedůslednost v lubské defenzivě Tobrman. V poločase odstoupil zdravotně indisponovaný Jan Voráč, kterého nahradil útočník Jakub Nešpor. Byl to právě Nešpor, který byl v 53. minutě stažen za dres v jasné brankové příležitosti rokycanským stoperem Blechou - následovala ČK pro Blechu a penalta, kterou s přehledem proměnil nový kapitán Pavel Čipera. V dalším minutách se Luby, v početní převaze, nadechly k náporu, který režíroval právě Čipera. Jeho povedená střela z 25m znamenala v 75. minutě vyrovnání a minutu před koncem našel přesným centrem hlavu nabíhajícího obránce Aleše Čížka, který dokonal skvělý obrat v utkání. Výkon v druhém poločase byl pak pro početnou skupinu lubských fanoušků tou nejlepší pozvánkou na příští domácí zápas s vedoucím celkem KP, exdivizním Petřínem.
OP muži: LUBY B - DUKLA JANOVICE 1:1 PK 5:4 branky: 36. Štastný Jakub –  48. Petruška Patrik. Rozhodčí: Habada Vladislav. 80 diváků, ŽK 3:5.

KS dorost: NÝRSKO - LUBY 0:5 (0:3) Branky: 25. Strolený Petr, 36. Svoboda Martin, 44. Pivoňka Matěj, 52. Řeřicha Tomáš (vl.), 90. Mańas Vít. Rozhodčí: Petrželka František, 40 diváků, ŽK 4:2. Výsledek z Nýrska hovoří za vše, dorostenci ještě neztratili v soutěži ani bod.

KP žáci st.: LUBY - PŘEŠTICE 3:7 (0:5)  Branky: 52. Hajšman Jan, 55. Hajšman Daniel (PK), 61. Ouřada Filip - 1. Klokan Lukáš, 5. Lucák Lukáš, 22. Klokan Lukáš, 25. Mašek Erik, 30. Peťak Jan, 69. Klokan Lukáš, 70. Klokan Lukáš. Rozhodčí: Hájek Zdeněk, 40 diváků. Přeštice disponují fyzicky vyspělým týmem, který ovšem nepostrádá ani fotbalovou kvalitu. Naši starší žáci ovšem nezvládli zejména vstup do zápasu, když v páté minutě už prohrávali o dvě branky. Až v druhém poločase dokázali být Přešticím vyrovnaným soupeřem, to už ale bylo bohužel o výsledku rozhodnuto.

KP žáci ml.: LUBY - PŘEŠTICE 1:3 (1:2)  Branky: 19. Javorský Jakub - 12. Brant David, 22. Brant Martin, 55. Vaidiš Tomáš. Rozhodčí: Hájek Zdeněk, 55 diváků.

OP žáci ml.: KLATOVY B - LUBY B 0:2 (0:1) Branky: 18. Javorský Jakub, 56. Boublík Matyáš. Rozhodčí: Hofmeisterová Marie, 30 diváků .