Muži opět přivezli zvenku body

21.08.2016 19:42

KP muži: SVÉRADICE - LUBY 1:1 (0:1) PK 2:4 Branky: 61. Beránek Vlastimil - 20. Voráč Jan.ŽK 4:6, ČK: 0:1 (41.Švátora), 100 diváků .Rozhodčí: Žák Ondřej - Svatík Martin, Mazán Jan. Delegát: Havlík Václav.

Sestavy: FK Svéradice: M. Soukup - J. Sova  , D. Klas  (46. L. Petřík ) - R. Kába  (70. S. Krejčík [-] ) , V. Brůha  , S. Makovec  , M. Klas  , M. Heřman , M. Chaloupka  (80. M. Mikeš , V. Beránek , Z. Prokopec. TJ Start Luby: J. Kalaš - F. Sýkora  , M. Pivoňka , A. Čížek  , K. Křížek , M. Vejskal - M. Havlovic (63. V. Koželuh  , J. Cole (73. M. Mašek ) , P. Čipera  , J. Voráč  - K. Švátora (41. ČK).

První poločas přinesl množství lubských šancí, z pozorné defenzivy přecházeli naši hráči do rychlých protiútoků - vypracované gólové šance ale nedokázali proměnit. Ujala se pouze bomba Honzy Voráče z přímého kopu po přiťuknutí Čipery. V 41. minutě byl po 2 ŽK (obě zbytečné) vyloučen Švátora, což vrátilo domácí do zápasu. Druhý poločas přinesl očekávanou územní převahu Svéradic, podepřenou nepřesným HR, který přehlížel některé hrubé fauly domácích, jejichž vrcholem byl brutální faul na Coleho, který poté musel pro zranění střídat. V 61. minutě se podařilo Svéradicím srovnat skóre, zcela volný Beránek s přehledem proměnil. Penalty nám naštěstí vyšli, brankář Kalaš dokázal vychytat 2 domácí střelce.

OP muži: NEZAMYSLICE - LUBY B 1:5 (0:1) branky: 86. Kubovec Josef - 32. Šleis Karel, 54. Šleis Karel, 56. Šleis Karel, 61. Černý Lukáš, 64. Šleis Karel.Rozhodčí: Marek Pavel - Panušková Aneta, Brůha Radek. ŽK 1:3, diváků 60. Domácí mají v úvodu nové sezóny velké problémy, v úvodním kole dostali od Bolešin na domácím hřišti 6 branek. Pozadu k naší radosti nezůstala ani naše rezerva, která nastřílela Nezamyslicím o jejich pouti branek pět, z toho čtyři obstaral ještě dorostenec Karel Šleis.

žáci st. přátelsky: NÝRSKO - LUBY 3:0 (0:0)

žáci ml. přátelsky: NÝRSKO - LUBY 0:18