Muži na Bolevci neuspěli, úspěšný vstup do jara mužů B a dorostu

26.03.2017 19:05

KP muži : SSC BOLEVEC - LUBY 2:0 (1:0) Muži sehráli na Bolevci zápas, na který by rádi co nejdříve zapomněli. Přestože měli po celý zápas více ze hry, a vypracovali si množství střeleckých příležitostí, branky stříleli pouze domácí. Domácímu Bolevci se povedly tři bleskové protiůtoky do otevřené obrany Lub, dva z nich znamenali branky v 44. a 52. minutě. Do konce zápasu se lubští hráči snažili o vstřelení branky, ale hráči Bolevce příkladnou bojovností udrželi skore 2:0 do záverečného hvizdu hlavního rozhodčího Šišky.

Branky: 44.Pelnář Michal,52.Zítek Martin. Rozhodčí: Šiška Pavel, diváků 110, ŽK 3:6.

OP muži : LUBY B - START DEŠENICE 1:0 (0:0)

branky: 49. Šleis Karel. Rozhodčí: Dušek Václav, 100 diváků, ŽK 4:0, ČK 1:0 (90.Hora Milan).

KS dorost : NEZAMYSLICE - LUBY 1:2 (0:1)

Branky: 70. Trejbal Filip - 26. Mašek Michal, 84. Hosnedl Adam (pen.). Rozhodčí: Pena Miroslav,35 diváků, ŽK 3:3, ČK 0:1(74.Bíško).

KP žáci st.. : LUBY - KOŠUTKA 8:0 (2:0) Starší žáci navázali na dobrý výkon z předchozího zápasu proti Domažlicím a zejména v druhém poločase Košutku výrazně přehrávali.

branky: 1. Holub Radek, 30. Janda Leon, 38. Hrach Václav, 44. Hajšman Daniel, 56. Hajšman Jan, 66. Přibyl Ondřej (pen.), 69. Hajšman Jan, 72. Hajšman Jan. Rozhodčí: Bína Roman, 55 diváků.

KP žáci st.. : LUBY - KOŠUTKA 1:2 (2:0) branky: 6. Javorský Jakub - 33. Turis Daniel, 48. Kolesa Petr. Rozhodčí: Bína Roman, 40 diváků.