Muži i žáci naplno bodovali

21.09.2015 20:50

KP muži : LUBY A - FC DYNAMO HORŠOVSKÝ TÝN 2:0 (2:0) V dalším utkání KP mužů přivítali domácí na svém hřišti hosty z Horšovského Týna. Během první půle měli domácí převahu, která jim přinesla vedení 2 : 0. Obě branky vstřelil Karel Švátora hlavou po standardních situacích. Nejprve ve 20. minutě na 1 : 0 upravil po rohovém kopu, na 2 : 0 zvyšoval ve 45. minutě po přesném centru Honzy Voráče. Domácí měli ještě další šance, ale bombu Honzy Voráče vytáhl hostující brankář nad břevno a  tutovka Vojty Koželuha cíl nenašla. Ve druhé půli domácí polevili v nasazení, hosté hru vyrovnali a oba týmy si vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale ani jedno mužstvo se v koncovce neprosadilo a tak utkání skončilo výhrou domácích v poměru 2 : 0.

Branky: 20. a 45. Švátora Karel. Rozhodčí: Lhoták Luděk - Havránek Martin, Jílek Aleš. ŽK 2:2 ; Diváků 90. Sestava : Kalaš Jan, Lysek Jakub (90. Voráček Přemysl), Křížek Karel (75. Sysel Marek), Voráč Jan (89. Havlovic Marek), Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Čipera Pavel, Švátora Karel (80. Raišl Dominik), Turner Václav, Čížek Aleš, a Pivoňka Marek.

OP muži : KAŠPERSKÉ HORY - LUBY B 2:3 (1:3) Branky: 2. a 51. Šuba Vladimír – 30. Sydorenko Vasyl, 40. Voráček Přemysl, 42. Havlovic Marek. Rozhodčí: Lojík Václav .ŽK 3:4; Diváků 50. Sestava: K. Vlach – P. Voráček, V. Sydorenko, Š. Heřman, J. Nový (ŽK), T. Blohman (ŽK), R. Pikahart, M. Havlovic (90. V. Plánička), M. Sysel, D. Raišl (ŽK), M. Mašek (34. R. Šilha (ŽK)).

KP žáci st. : FK NEPOMUK - LUBY 1:3 (0:2) V dalším utkání KP starších žáků zajížděli lubští žáci do Nepomuka. Od začátku utkání měli hosté herní převahu, dařila se kombinace a vytvořili si několik dobrých příležitostí, z nichž zužitkovali během první půle jen dvě. V 16. minutě unikl po pravé straně Tomáš Votava a jeho přesný centr proměnil hlavou Víťa Maňas na 0 : 1. Ve 22. minutě znovu z pravé strany centroval Leon Janda a Sebastian Malát zvýšil na 0 : 2.  Ve druhé půli už hosté nehráli tak koncentrovaně, kazili spoustu přihrávek a po jedné takové nepovedené malé domů se domácím podařilo snížit na 1 : 2, když autorem branky byl Antonín Viktora. Hosté i ve druhé půli měli více ze hry, ale nedařilo se proměňovat vyložené šance. Až v samotném závěru, v 68. minutě přišlo pro hosty uklidnění v podobě branky Tomáše Votavy, který tak pečetil vítězství hostů 1 : 3.

Branky: 49. Viktora Antonín – 16. Maňas Vít, 21. Malát Sebastian, 68. Votava Tomáš. Rozhodčí: Říha Zdeněk. ŽK 1:1; Diváků 40.Sestava :Přibyl Ondřej - Strolený Petr, Kaiser Ondřej, Holý Jan, Hajšman Daniel, Petržeka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Pikhart Hynek, Janda Leon, Maňas Vít, Málek Vladimír, Malát Sebastian, Votava Tomáš, a Říha Jan.

KP žáci ml. : FK NEPOMUK - LUBY 2:3 (1:1) Do utkání na trávníku zdecimovaném dlouhotrvajícím suchem nevstoupili mladší žáci dobře a brzy prohrávali brankou z penalty. Postupem času ale získávali herní převahu, která přinesla vyrovnávací branku po centru Filipa Ouřady. Úvodní pasáž druhého poločasu rozhodla o vítězství Lub - po rohové kopu se v 44. minutě prosadil hlavou Dominik Beránek a krátce nato přeloboval z přímého kopu špatně postaveného brankáře Nepomuku i Dan Kaiser. Domácí už jen stačili upravit v 52. minutě na 2:3, více jim nebylo dovoleno.

branky: 4. Berkovec Matěj (PK), 52. Růžička Martin – 28. Ouřada Filip, 44. Beránek Dominik. 49. Kaiser Daniel. Rozhodčí  Říha Zdeněk. Diváků 50. Sestava : A. Strolený. – J. Javorský, J. Krieger, A. Panuš, Š. Tomaka, V. Řeřicha, D. Beránek, L. Joachinsthaler, M. Zemančík, D. Kaiser, F. Ouřada – D. Jiříček, O. Přibyl.

OP žáci ml. : NALŽOVSKÉ HORY - START LUBY B 2:1 (1:0) Navzdory výsledku naše rezerva mladších žáků herně vůbec nezklamala, v koncovce selhala.

branky: 25. Říha Petr, 33. Šašek David – 48. Kilb Martin. Rozhodčí  Mácal Roman . Diváků 40. Sestava : T. Mastný – L. Strnad, M. Kilb, M. Neuvirt, V. Hrach, J. Chudý, M. Lalev, M. Zítek, D. Valečka, M. Kavij, J. Beneda.