Muži doma padli s Přešticemi

25.09.2016 10:09

KP muži: LUBY - TJ PŘEŠTICE 2:3 (1:2) Branky: 11. Cole Jerome, 75. Švátora Karel - 31. Přibáň Jan, 36. Bešta Pavel, 76. Bešta Jakub.Rozhodčí: Havránek Martin - Lhoták Luděk, Šlajs Jakub. Delegát: Svoboda Miroslav,  300 diváků ŽK 3:3, ČK: 1:0(91. Čížek). Přeštice v Lubech opět potvrdili svou kvalitu a i přes tuhý odpor domácích hráčů si nakonec odvezly tři body. Lépe ale začaly Luby, v 8. minutě orazítkoval dalekonosnou střelou Dominik Raišl tyč, odražený míč ale k překvapení všech dobíhající Jerome Cole nedokázal dorazit do sítě. Vše napravit o pár minut později, kdy si tváří v tvář přeštickému brankáři poradil a vstřelil vedoucí branku Lub. Přeštice ale poté  přidaly, zpřesnily kombinaci a do poločasu otočily skore ve svůj prospěch brankami Přibáně (po nedorozumění mezi obránci a brankářem) a Pavla Bešty. V druhé půli Luby tlačily, získaly převahu, kterou nakonec zužitkoval Karel Švátora. Bohužel v následující minutě si Přeštice vzaly vedení zpět zásluhou Jakuba Bešty a udržely ho do závěrečného hvizdu rozhodčího Havránka.

OP muži: BĚŠINY - LUBY B 0:0 PK 3:4 Rozhodčí: Abrahám Josef - Bína Roman, Hofmeisterová Marie, 40 diváků. První poločas přinesl vyrovnanou hra, bohužel na obou stranách příliš mnoho nepřesností a minimum brankových příležitostí. V druhém poločase získaly postupem času Luby převahu, vytvořené šance ale nedokázaly proměnit. Penaltový rozstřel vyšel lubským střelcům (Černý, Nový, Rückl a Hromada) výborně, Vlasta Hromada navíc vychytal dva domácí střelce.

KS dorost: LUBY - NALŽOVSKÉ HORY 12:0 (5:0) Branky: 9. Hosnedl Adam, 21. Pivoňka Michal, 33. Pivoňka Michal, 37. Pivoňka Michal, 39. Hosnedl Adam, 49. Petlan František, 56. Pivoňka Michal, 59. Mańas Vít, 66. Holý Jan, 73. Pivoňka Michal, 83. Janda Leon, 79. Pivoňka Michal. Rozhodčí: Pressl Václav, 30 diváků. Vítězství z kategorie povinných, soupěř z Nalžovských Hor měl problémy téměř se vším, co s fotbalem souvisí.

OP žáci ml.: LUBY B - SUŠICE B 3:1 (1:0) Branky: 2. Juřina Jakub (PK), 48. Boublík Matyáš, 55. Chudý Jan - 58. Chudý Pavel. Rozhodčí: Blaheta Josef, 50 diváků . Mladšíci předvedli velice dobrý výkon a kvalitního soupeře po zásluze porazili.