Muži přerušili v KP sérii porážek, potěšili starší žáci v Sušici

30.10.2015 16:58

KP muži : LUBY A - JISKRA DOMAŽLICE B 3:1 (0:0)  Naši hráči nastoupili k zápasu patřičně motivovaní, za což patří velký dík do Sušice tip expertovi p. Kalnému (viz www.fotbalunas.cz), chlapci zřejmě mdlého rozumu. V prvních cca 25 minutách jsme však očividně tahali na hřišti za kratší konec, brankář Kalaš se mezi tyčemi rozhodně nenudil. Tlak hostů jsme tak přežili a přišly i první šance před domažlickou brankou. Ta Švátorova, kterého elegantně vysunul Jerome Cole, po brance přímo volala. Druhý poločas už byl o něčem jiném. Zaváhání v pokutovém území hostů využili v 56. minutě Švátora s Colem, když posledně jmenovaný dotlačil míč do branky hostů. Za chvíli nato to už bylo 2:0 - Švátora po uníku trefuje přízemí křížnou střelou z pravého křídla tyč branky, dobíhající Cole pohodlně uklízí míč do branky. V 66. minutě putuje po druhé ŽK domažlický Lešek předčasně pod sprchy. Ani v deseti se hosté nevzdávají a snaží se vstřelení kontaktní branky, což jim nakonec podaří Kubrem v 87. minutě po centru střídajícího Lucáka z pravé strany. I nadále hrají hosté vabank, což trestá po sólovém úniku z poloviny hřiště vystřídavší mladík Karel Šleis svým premiérovým gólem v KP. Bohužel počítáme po utkání i ztráty, zranění ramene vyřadilo našeho spolubojovníka Pavla Čiperu do konce sezony, čeká ho operace. 

Branky: 56.,62. Cole Jerome, 89. Šleis Karel – 87. Kubr Jan. Rozhodčí: Vocelka Milan - Šimek František, Kříž Lukáš. Delegát: Svoboda Miroslav. ŽK 2:4, ČK 0:1 (66. Lešek Dominik 2 ŽK). Diváků 110. 

Sestava: J. Kalaš – J. Lysek, K. Křížek, D. Raišl (ŽK) (89. K. Šleis), M. Vejskal, P. Kvítek (80. J. Nešpor), P. Čipera (ŽK) (73. P. Voráček), A. Čížek, J. Cole, K. Švátora, M. Pivoňka.

OP muži : VELKÝ BOR - LUBY B 2:1 (2:0) Hřiště ve Velkém Boru je zdemicované letním suchem a podobně vypadala i hra obou týmů, stav hrací plochy prakticky znemožňoval kombinaci. Domácí v prvním poločase získali snadno dvoubrankové vedení po dvou rohových kopech, když v obou případech chyboval brankář Lub. Druhý poločas se odehrával převážně na polovině domácích, kontaktní branku se ale podařilo vstřelit až 87. minutě dobře hrajícímu Mírovi Šůsovi, a to bylo pozdě.

Branky: 21. Němec Jan, 30. Kliment Ladislav – 87. Šůs Miroslav. Rozhodčí: Šmrha Miroslav. ŽK 0:1. Diváků 50. Sestava: K. Vlach – R. Švec, T. Blohman, M. Šůs, J. Nový, F. Sýkora, K. Šleis, M. Křížek (ŽK), R. Pikhart, T. Flax (77. V. Plánička), A. Gebel (55. A. Čížek).

KS dorost : MOCHTÍN - LUBY 2:1 (1:1) Smolně prohraný zápas brankou v samém závěru zápasu, kdy opět platilo staré známé "nedáš dostaneš". Branky: 22. Pletzelmayer Jaroslav, 89. Peleška Jiří – 38. Šleis Karel. Rozhodčí: Velíšek Jiří. ŽK 1:3. ČK 0:1 (53. Šilha Radek). Diváků 80. Luby: V. Plánička – M. Svoboda, M. Mašek, J. Vlach (23. L. Hošťálek), K. Šleis, R. Kalista, A. Gebel (54. F. Kafka), T. Flax (ŽK), F. Petlan (67. M. Böhm), A. Hosnedl (76. D. Biško), R. Šilha (2 ŽK) (ČK 53).

KP žáci st. : SUŠICE - LUBY 0:1 (0:1)  Starší žáci se vyrovnali s absencí několika hráčů základní sestavy a podali v Sušici dobrý výkon, který vedl díky brance Pavla Flosmana k zisku dalších třech bodů do tabulky KP. Branky: 4. Flosman Pavel.Rozhodčí: Brůha Radek. ŽK 2:1. Diváků 40. Sestava: D. Schejbal – P. Strolený, J. Holý, J. Štilip, D. Hajšman, J. Petrželka, M. Pivoňka, P. Flosman, H. Pikhart, K. Gajdoš, V. Maňas – L. Janda, J. Holý, T. Votava, V. Málek, O. Přibyl.

KP žáci ml.: SUŠICE - LUBY 2:1 (1:0) Vstup do zápasu na UMT byl z naší stran špatný, hned v první minutě jsme Sušici doslova darovali branku po nedorozumění v obraně po riskantně zahrané "malé domů". Hra byla v průběhu celého zápasu vyrovnaná, rozhodli naše chyby v obranné činnosti. V druhém poločasu byla nařízena penalta za faul na Dana Kaisera, Martin Zemančík ji bezpečně proměnil. Bohužel následovala další hrubá chyba v defenzivě a Sušice krátce na to získala vedení zpět a přes naši snahu o vyrovnáné už dovedla zápas  do vítězného konce.

Branky: 1. Kolařík Lukáš, 41. Podlipský Marek – 38. Zemančík Martin. Rozhodčí: Brůha Radek. Diváků 40. Sestava: A. Strolený – J. Pretzelmayer, J. Javorský, A. Panuš, Š. Tomaka, V. Řeřicha, D. Beránek, L. Joachimsthaler, D. Kaiser, R. Holub, M. Zemančík – F. Ouřada, J. Chudý, O. Přibyl.

OP žáci ml. : PAČEJOV - LUBY B 4:4 (3:3) PK 3:4 Branky: 4. a 51.(PK) Zemančík Martin, 17. Chudý Jan, 20. Tomaka Štěpán.