Další těsná prohra 1:0, tentokrát v Rokycanech

08.10.2015 09:09

KP muži : ROKYCANY B - LUBY A 1:0 (1:0) O další venkovní prohře 1:0 rozhodl precizně zahraný volný přímo kop domácích z 20m, který náš brankář Honza Kalaš vytěsnil na břevno a další dobíhající hráč pak hlavou dorazil míč do branky. I přes velké problémy se sestavou (zranění, vyloučení, nezodpovědnost !!!) náš tým herně nezklamal, nastoupilo několik hráčů, kteří hráli celý zápas v sobotu za B tým či za dorost. Velkým problémem je však vstřelit branku - byl to už třetí zápas bez vstřelené branky. V Rokycanech jsme si přesto několik gólovek vypracovali, ale opět neproměnili. Druhý poločas jsme domácí přehrávali, což vyvrcholilo tutovkou mladého Karla Šleise, který bohužel netrefil branku. Rokycany se ta nakonec mohly radovat z nejtěsnějšího vítězství, byť by utkání slušela spíše remíza.

Branky: 30. Král Ondřej. Rozhodčí: Červený Václav, Šlajs Jakub, Pohančeník Pavel. Bez karet . Diváků 60.Sestava: J. Kalaš – J. Lysek, , M. Vejskal, M. Pivoňka, A. Čížek - P. Kvítek (86. R. Švec), M. Sysel, D. Raišl, K. Křížek - K. Šleis (82. K. Švárora), J. Nešpor.

OP muži : LUBY B - JANOVICE 2:2 (2:0) PK 4:2 Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jasná převahu Lub (hosté hráli pouze v deseti hráčích), ale pouze dvě vstřelené branky. Do druhého poločasu nastoupili Janovice už v plném počtu, byly lepším týmem a podařilo se jim vyrovnat. V penaltovém rozstřelu se blýskl náš brankář Karolko Vlach a zajistil další bod do vyrovnané tabulky OP.

Branky: 24.,29. Nešpor Jakub – 61. Petruška Patrik, 71. Urban Miroslav. Rozhodčí: Pastyřík Vladimír. ŽK 0:4. Diváků 50. Sestavy:K. Vlach – T. Blohman, Z. Rückl, M. Šůs, R. Švec, D. Raišl, J. Nešpor, R. Pikhart, P. Papay (82. V. Plánička), J. Cole, J. Lysek.

KS dorost : LUBY - MRÁKOV 2:4 (2:2)  Branky: 20.,39. Šleis Karel – 30.,44.Váchal Pavel, 76.,90.Smazal Milan.Rozhodčí: Bína Roman. ŽK 1:2. Diváků 25 .Sestava :P. Jiřinec – O. Toman, K. Šleis, R. Kalista, T. Flax, D. Černý, F. Petlan, A. Hosnedl (ŽK), M. Pivoňka, V. Maňas, V. Plánička – F. Kafka, P. Flosman, L. Hošťálek.

OP žáci ml. : LUBY B - CHANOVICE 7:0 (5:0) Branky: 7.,29.Beránek , 9.Pretzelmayer J., 21.Chudý, 27.,37.Zemančík , 45.Javorský J. Rozhodčí Javorský, diváků 20.

LUBY B - VOLENICE 4:0 (2:0) Branky: 23.Zítek Michal, 28.Neuvirt Milan, 40.Mastný Tomáš, 48.Chudý Jan. Rozhodčí: Javorský Josef. Diváků 30. Sestavy: M. Havlíček – L. Strnad, M. Kilb, M. Neuvirt, J. Pretzelmayer, J. Chudý, Š. Tomoka, T. Mastný, D. Beránek, J. Javorský, L. Joachimstmaier, D. Valečka, M. Kavij – J. Beneda, M. Zemančík, T. Batěk.