Mládež bodovala naplno, muži uhráli jen bod

06.11.2016 19:26

KP muži: FK HOLÝŠOV - LUBY 1:1 (1:0) PK 4:3 Branky: 20. Valachovič Jan - 77. Voráč Jan (PK).Rozhodčí: Žák Ondřej - Šiška Pavel, König Michal. Delegát: Královec Pavel, ŽK 2:3,ČK 1:1 (29.Baxa Roman – 90. Čížek 2x ŽK), 95 diváků. Domácí hráči vstoupili do zápasu aktivní hrou, získali převahu, kterou korunovali brankou Valachoviče po centru z levého křídla. Až po inkasované brance se Luby probudily, do konce poločasu byly sice aktivnější (čemuž přispělo i vyloučení Baxy), ale stereotypním nakopáváním míčů do šestnáctky Holýšova sice prakticky žádnou šanci nevytvořily. Druhý poločas už přinesl zpřesnění lubské kombinace a s tím přišly i brankové příležitosti Hory a Švátory. Rozhodující okamžik přišel mezi 75. a 77. minutou, nejdříve penalta pro Holýšov, kterou zkušenému Černohorskému Kalaš bravurně lapil a poté stejná výhoda pro Luby, když se po faulu na Švátoru nemýlil Jan Voráč. Do konce zápasu se děly zajímavé věci před oběma brankami, lubský Vejskal střelou z cca 10m pouze orazítkoval břevno, Holýšov v poslední minutě mohl rozhodnout po závaru před lubskou brankou. Penaltový rozstřel se najprve vyvíjel lépe pro Luby, ale poslední dva střelci selhali, a tak bonusový bod nakonec zůstal v Holýšově.

OP muži: LUBY B - SUŠICE B 1:3 (1:2)Branky: 38. Pivoňka Michal - 29. Badarau Stefan-Aurel, 33. Halas Marek, 47. Blažek Lukáš (PK). Rozhodčí: Habada Vladislav, ŽK 0:3, ČK 0:1(88.Vítovec Filip), 50 diváků. Sušická rezerva byla po celý zápas lepším týmem a zaslouženě si odvezla tři body.

KS dorost: NEPOMUK - LUBY 1:8 (0:5) Branky: 52. Šmíd David - 3. Pivoňka Michal, 15. Pivoňka Michal, 21. Svoboda Martin, 30. Petlan František, 37. Pivoňka Michal, 58. Petlan František, 65. Pivoňka Matěj, 82. Svoboda Martin. Rozhodčí: Havránek Martin, , ŽK 1:1,ČK 1:0 (78. Pavelka Petr) ,40 diváků . Dorostenci potvrdili v posledním zápase v Nepomuku svoji podzimní dominnaci v krajské soutěži a bez větších problémů vyhráli i tento zápas.

KP žáci st.: LUBY - VEJPRNICE 3:0 (1:0) branky: 5. Ouřada Filip, 36. Votava Tomáš, 62. vlastní. Rozhodčí: Mazán Jan, 20 diváků. Vejprnice v prvním poločase zahodily nejméně tři brankové příležitosti, Luby ale dostal do vedení Ouřada. Druhý poločas ale už byl o něčem jiném, Luby si vynutily pohybem a kombinací velkou převahu, kterou dokázaly vyjádřit bohužel pouze dvěma brankami.

KP žáci ml.: LUBY - VEJPRNICE 5:1 (2:1) Branky: 7. Chudý Jan, 11. Javorský Jakub, 32. Javorský Jakub, 35. Neuvirt Milan, 50. Neuvirt Milan - 26. Ranc Lukáš. Rozhodčí: Mazán Jan, 20 diváků. I mladšíci si dokázali s Vejprnicemi poradit, zejména v druhém poločase hosté už nestačili.

OP žáci ml.:LUBY B - KOLINEC 3:1 (2:0)Branky: 13. Batěk Tomáš, 20. Juřina Jakub, 55. Batěk Tomáš - 45. Pech Martin. Rozhodčí: Blaheta Josef, 30 diváků .