Měcholupy dostaly "bůra", zničil je kanonýr Míra Šůs....a muži A v Mýtě také

22.05.2016 09:18

KP muži: SLAVOJ MÝTO - LUBY 5:3 (1:2) branky: 25. Kotnauer Josef, 47.,50. a 63. Hereit Jiří, 77. Zikmund Filip - 2. Nešpor Jakub, 22. Pivoňka Marek, 71. Koželuh Vojtěch. Rozhodčí: Vocelka Milan - Křen Jiří, Čermák Vladimír., 100 diváků, ŽK 2:2.

OP muži: LUBY B - SOKOL MĚCHOLUPY 5:0 (3:0) Branky: 11. (PK),  32., 73., 90. - Šůs Miroslav, 31. Voráček Přemysl. Rozhodčí :Marek Pavel, ŽK: 0:1, Diváci 70.

KS dorost: LUBY - NALŽOVSKÉ HORY 9:1 (5:0) Branky: 6. Hosnedl Adam, 16. Flax Tomáš, 29. a 65. Svoboda Martin, 30. Vlach Jiří, 34. Jiřinec Pavel (PK), 53. Šilha Radek, 60. Vlach Jiří, 71. Plánička Václav

KP žáci ml. : LUBY - SENCO DOUBRAVKA 2:2 (1:1) Po volném víkendu minulý týden přivítali domácí na svém hřišti družstvo SK Senka Doubravky. I přesto, že měli domácí po celé utkání převahu, nedokázali ho dovézt  do vítězného konce a za remízu 2 : 2 a prohru na pokutové kopy 3 : 4 brali pouze jeden bod. Domácí proměnili utkání ve festival zahozených šancí, hosté trestali z mála ojedinělých příležitostí. První gól domácích padl ve 29. minutě. Kdy Matěj Pivoňka povedenou střelou z dálky zvýšil na 1 : 0. Hosté srovnali z ojedinělé šance ve 33. minutě, kdy na 1 : 1 upravil Jiří Eliášek. Do konce prvního poločasu měli domácí několik možností jít znovu do vedení, ale všechny šance ze hry i po standardních situacích končily na dobře chytajícím brankáři hostů Brčkovi. Také ve druhém poločasu měli domácí převahu, ale šance, do kterých s dostali, nedokázali proměnit. Hosté se dokonce ujali vedení v 58. minutě, kdy na 1 : 2 upravil Jedlička Ladislav. O minutu později sice srovnal Radek Mužík na 2 : 2, ale další vyložené šance zůstaly znovu nevyužity a proto přišly na řadu pokutové kopy. V těch měli pevnéjší nervy hosté a vyhráli 3 : 4. Za domácí proměnili Jan Holý, Matěj Pivoňka a Víťa Maňas, nedali Tomáš Votava, Radek Mužík a Jakub Štilip.

Sestava: Přibyl Ondřej, Schejbal David, Strolený Petr, Holý Jan, Štilip Jakub, Hajšman Daniel, Petrželka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel,  Gajdoš Kamil, Mužík Radek, Maňas Vít, Janda Leon, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Kaiser Ondřej, Pikhart Hynek, Šmíd Jakub a Málek Vladimír. Branky: 29. Pivoňka Matěj, 59. Mužík Radek - 33. Eliášek Jiří, 58. Jedlička Ladislav. Rozhodčí: Petrželková Kateřina, 40 diváků.

KP žáci st. : LUBY - SENCO DOUBRAVKA 3:5 (1:4) branky: 5. Panuš Adam, 31. Kaiser Daniel, 59. Javorský Jakub - 3. Mandaus Vojtěch, 7. Linda Jiří, 12. Kalina Dominik, 19. Kule Jakub, 44. Linda Jiří. Rozhodčí: Petrželková Kateřina, 50 diváků.

OP žáci ml. : LUBY B - MĚČÍN 2:0 (0:0) Branky: 45. Hlavatý Ondřej, 57. Boublík Matyáš.

LUBY B - KOLINEC 0:1 (0:0)