Kolo plné penaltových rozstřelů

30.05.2016 20:50

KP muži: LUBY - TJ ROZVADOV 1:1 (0:1) PK 4:5 Branky: 55. Pivoňka Marek - 4. Viterna Luboš. Rozhodčí: Šlajs Jakub - Lhoták Luděk, Rezničenko Vladimír. Delegát: Hajšman Pavel, 160 diváků, ŽK 3:1.

OP muži: MALÝ BOR - LUBY B 3:3 (2:3) PK 2:4 Branky: 15.Hlaváč Milan, 28. Melka Vojtěch, 38. Petřík Václav - 20. Raišl Dominik, 39. Sydorenko Vasyl, 67. Johánek Marek. Rozhodčí: Kurc Lubomír, 70 diváků, ŽK 1:1

KS dorost: FK HORAŽĎOVICE - LUBY 3:1 (2:0) Branky: 22. Štěch Jakub, 32. Fuščič Filip, 52. Boček Jan - 79. Petlan František. Rozhodčí: Petrželka František, 30 diváků, ŽK 0:3.

KP žáci st. : JISKRA DOMAŽLICE - LUBY 5:0 (2:0) K dalšímu utkání zajížděli lubští žáci na hřiště Jiskry Domažlice. Protože přírodní trávník byl připraven na víkendovou kulturní akci, po které dojde k jeho výměně, hrálo se na vedlejším hřišti s umělým povrchem. S tím se lépe vyrovnali domácí, kteří hráli s chutí a větším nasazením, byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. První branku dali domácí v 15. minutě, kdy po kombinační akci na 1 : 0 střílel Vojtěch Černý. Ve 31. minutě odkopával hostující obránce míč od vlastní branky, nastřelil domácího Kryštofa Bilíka, od kterého se míč odrazil do hostující branky na 2 : 0. Také ve druhém poločasu měli domácí více ze hry, hostům scházela bojovnost a nasazení, hodně chybovali v rozehrávce a umožnili tak domácím ještě navýšit skóre utkání. V 50. minutě na 3 : 0 zvyšoval Petr Vogeltanz, v 64. minutě na 4 : 0 Bilík Kryštof a na konečných 5 : 0 uzavřel Černý Vojtěch.

Sestava: Přibyl Ondřej, Schejbal David, Strolený Petr, Holý Jan, Štilip Jakub, Hajšman Daniel, Petrželka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel,  Gajdoš Kamil, Maňas Vít, Janda Leon, Votava Tomáš, Pikhart Hynek a Málek Vladimír.

Branky: 15.,69. Černý Vojtěch, 31., 64. Bílik Kryštof, 50. Vogeltanz Petr. Rozhodčí: Schwarz Petr, 30 diváků, ŽK 1:1.

KP žáci ml. : JISKRA DOMAŽLICE - LUBY 5:5 (3:1) PK 4:5 Branky: 24. Korelus Lukáš, 25. Jahn Karel, 28. Schneider Martin, 40.vlastní(Zemančík Martin), 46. vlastní (Holub Radek) - 17.,59. Javorský Jakub, 33. Krieger Jan, 36. Panuš Adam, 54. Kaiser Daniel. Rozhodčí: Schwarz Petr, 40 diváků, bez karet.

OP žáci ml. : FC VOLENICE - LUBY B 1:4 (0:2) Branky: 54. Procházka David - 2., 58. Javorský Jakub, 29. Beránek Dominik, 52. Zítek Michal. Rozhodčí: Mácal Roman, 40 diváků.