Holýšov si odvezl z Lub všechny tři body

04.10.2015 08:39

KP muži : LUBY A - HOLÝŠOV 0:3 (0:1) Naši hráči svým výkonem diváky příliš nepotěšili, Holýšov šel brzy do vedení po rohovém kopu v 11. minutě, poté se soustředil na precizní obranu a naše hráče do šancí nepouštěl. Naše snaha o vyrovnání pokračovala i v druhém poločase, ale vyrovnat se nepodařilo. Naopak hosté z brejku do otevřené obrany zvýšili na rozdíl dvou branek a v samotném závěru z penalty přidali i třetí branku. Mrzet může kromě ztracených bodů i vyloučení Voráče.

Branky: 11.Lukáš Martin, 72. Mour Vojtěch, 87. Valachovič Jan. Rozhodčí: Pálek Ondřej – Lego Jan, Šiška Pavel. ŽK 3:3. ČK 1:0 (Voráč Jan). Diváků 115. Sestava TJ Start Luby: J. Kalaš – J. Lysek, J. Voráč, M. Vejskal, P. Kvítek (51. K. Šleis), P. Čipera, M. Sysel, J. Cole, V. Turner (56. P. Voráček), A. Čížek (80. D. Raišl), M. Pivoňka (ŽK).

OP muži : KLATOVY B - LUBY B 3:2 (1:2) Naše rezerva neudržela poločasové vedení v malém derby v Klatovech. V druhém poločase si domácí vynutili převahu a podařilo se jim zápas otočit ve svůj prospěch. Branky: 22. Sýkora Václav, 63. Vítovec Stanislav, 86. Homolka Lukáš – 14. Havlovic Marek, 33. Voráček Přemysl. Rozhodčí: Bína Roman. ŽK 1:3. Diváků 100.

Sestava SK Klatovy 1898 B: V. Opl – L. Homolka, T. Rendl (86. T. Křepel), Kotáb Z. (73. F. Bláha), Z. Cibulka (ŽK), V. Sýkora, S. Vítovec, J. Votípka (63. J. Skýpala), O. Macháček (46. L. Urs), J. Kozák (46. P. Povolný), M. Skala.

Sestava Start Luby B: K. Vlach – P. Voráček, J. Nový, T. Blohman, M. Havlovic (63. J. Lysek), Z. Rückl, M. Šůs, R. Švec (ŽK), D. Raišl, P. Kvítek (46. J. Nešpor (ŽK)), M. Křížek.

KS dorost : NÝRSKO - LUBY 3:1 (1:1)  Branky: 24.Pukač Kristián, 76.Vacek Adam, 78. Trefanec Michal  – 45. Šleis Karel (PK). Rozhodčí: Říha Zdeněk. ŽK 3:1. Diváků 40. Sestava : P. Jiřinec – M. Svoboda, D. Černý, K. Šleis, R. Kalista (ŽK), O. Toman, J. Lysek, T. Flax, F. Petlan, R. Šilha, M. Pivoňka.

KP žáci st. : KLATOVY - LUBY 3:0 (2:0) Branky: 7. Petrželka Vojtěch, 27. Bachroň Tomáš, 69. Pytlík Michal. Rozhodčí: Křen Jiří. ŽK 0:1. Diváků 70. Sestava : D. Schejbal – P. Strolený, O. Kaiser (ŽK), J. Štilip, D. Hajšman, J. Petrželka, M. Pivoňka, P. Flosman, H. Pikhart, K. Gajdoš, V. Maňas – L. Janda, J. Holý, T. Votava, J. Říha, L. Hübler, J. Holý, O. Přibyl.

KP žáci ml.: KLATOVY - LUBY 2:2 (1:1) PK 4:3 Mladší žáci Klatov prošli loňskou a dosud i v letošní sezónou bez ztráty bodů, ale naši mladšíci jim byli vyrovnaným soupeřem a dokázali s nimi bodovat. Zápas nabídl divákům určitě zajímavou podívanou se šancemi na obou stranách. V druhé půli mohly Luby strhnout vítězství na svoji strany, domácím trochu překvapivě docházeli síly. Branky: 8. Rajtmajer Lukáš, 34. Kutka Marek – 22. Kaiser Daniel, 47. Tomaka Štěpán. Rozhodčí: Křen Jiří. ŽK 1:0. Diváků 65. Sestava: O. Přibyl – J. Pretzelmayer, J. Javorský, J. Krieger, A. Panuš, Š. Tomaka, V. Řeřicha, D. Beránek, L. Joachinsthaler, M. Zemančík, D. Kaiser – R. Holub, M. Zítek, A. Strolený.

OP žáci ml. : KOLINEC - LUBY B 4:3 (3:2)  Branky: 2.,52. Pasker Daniel, 9.,20.  Křížek Tomáš – 12.Tomaka Štěpán, 13. a 43. Batěk Tomáš.rozhodčí: Petrželková Kateřina. Diváků 20. Sestava: T. Mastný – L. Strnad, M. Kilb, M. Neuvirt, J. Pretzelmayer, J. Chudý, Š. Tomaka, D. Beránek, L. Joachimstmaier, T. Batěk, M. Kavij – D. Valečka, J. Juřina.