Debakl mužů v Přešticích

08.11.2015 09:34

KP muži : TJ PŘEŠTICE A - LUBY A 6:0 (4:0)  Na hřišti jednoho z favoritů letošního ročníku KP, celku Přeštic, jsme zklamali. Zejména v defenzivě byla naše hra plná chyb, což domácí od samého začátku utkání nemilosrdně trestali. Prakticky z prvních třech střel se jim podařilo vstřelit tři branky, čímž bylo o osudu utkání rozhodnuto. Skore otevřel už v 2.minutě po rohovém kopu velezkušený stoper Přeštic Uzlík, když zcela nekrytý hlavičkoval z malého vápna do naší branky. Za chvíli na to po dalším zmatku v obraně Lub přídává druhou branku Bešta, a i dalším brankám předcházely zcela nepochopitelné minely našich hráčů. V druhém poločase měl asi nějvetší šanci Lub po pěkné kombinační akci střídající Voráček, netrefil ale z dobré pozice branku. Skore uzavřel na půltucet z penalty v 79. minutě přeštický Zdeněk a zakončil tak tvrdou fotbalovou lekci, kterou nám kvalitní domácím tým připravil.

Branky: 2. Uzlík Václav, 6. Bešta Pavel, 26. Vacík Milan, 34. Duchek Jan, 53. Lambor Patrik, 79. Zdeněk Michal(PK). Rozhodčí: Šimek František - Burda Miloš, Kříž Lukáš. Delegát: Bartošek Zdeněk.ŽK 0:1. Diváků 100.  

Sestava : J. Kalaš - J. Lysek (86. T. Blohmann), K. Křížek, D. Raišl (67. P. Voráček), M. Vejskal, P. Kvítek, A. Čížek, J. Cole, K. Švárora (46. Šůs), M. Sysel, M. Pivoňka (ŽK) (67. K. Šleis).

KP žáci st. : LUBY - VEJPRNICE 0:5 (0:0) V posledním domácím utkání podzimu přišli starší žáci o svoji neporazitelnost na domácím hřišti, když v oslabené sestavě podlehli lídrovi soutěže z Vejprnic. Pouze s jedním náhradníkem do pole nastoupili domácí do utkání a během celé první půle drželi krok se svým soupeřem, svým důrazem a bojovností mu nedovolili ohrožovat vlastní branku a vytvořili si několik standardních situací, ze kterých ohrožovali branku soupeře. Ve druhé půli jim ale začaly docházet síly, umožnili soupeři kombinovat a fyzicky vyspělejší soupeř toho dokonale využil. Ve 41. minutě se ujal vedení 0 : 1 zásluhou umístěné střely Vojtěcha Formánka. Domácí se ještě snažili o vyrovnání, ale soupeře vedoucí branka uklidnila, pozorně bránil a vytvořil si převahu. V 59. minutě zvýšil na 0 : 2 brankou Lukáše Sochora, která domácí definitivně srazila na kolena a do konce utkání obdrželi ještě 3 branky, z nichž dvě byly vlastní. Hosté si tak po vítězství 0 : 5 udrželi první příčku v tabulce krajského přeboru.

Branky: 41. Formánek Vojtěch, 59., 65.,68.  Sochor Lukáš, 60. Žďárský František. Rozhodčí: Hájek Zdeněk. Diváků 50. 

SESTAVA: Schejbal David - Strolený Petr, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Hajšman Daniel, Petrželka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Pikhart Hynek, Holý Jan, Janda Leon, Votava Tomáš a Přibyl Ondřej.

KP žáci ml.: LUBY - VEJPRNICE 3:5 (1:4) Branky: Krieger Jan, Javorský Jakub (PK) a Řeřicha Václav (PK). Lubští mladší žáci se v zápase rychle dostali do vedení, když se tečovanou střelou z přímého kopu trefil Jan Krieger. Vejprnice ale po chybách v defenzivě stihly otočit skore do přestávky čtyřmi brankami. Zlepšenou hrou v druhém poločase si Luby vynutily 2 penalty, které proměnily a snížily na rozdíl jediné branky. I nadále se snažily o vyrovnání, leč těsně před koncem kanonýr Vejprnic Martan svou čtvrtou brankou utkání definitivně rozhodl ve prospěch hostů.