Karel Křížek slaví 60 let.

V těchto dnech oslaví Karel Křížek významné životní jubileum - 60 let. Bývalý vynikající hráč, nyní rovněž výborný trenér mládeže a sekretář klubu, působí s výjimkou základní vojenské služby, kterou absolvoval v tehdy divizním Nýrsku, stále ve svém mateřském klubu. Tento vynikající obránce byl v 80. a 90. letech minulého století velkou oporou a kapitánem mužstva, které se několikrát probojovalo do krajského přeboru. Fotbal hrál aktivně až do 50 let, hrával i lední hokej. Prostě bez Karla Křížka si to v Lubech už hezkou řádku let nedovedeme představit !

Výkonný výbor TJ START LUBY přeje Karlovi Křížkovi do dalších let hlavně pevné zdraví a hodně dalších životních a sportovních úspěchů.

 

Vláda České republiky v neděli 15.3. vyhlásila zákaz volného pohybu osob na území celého státu. Omezení volného pohybu osob platí od pondělí 16. března 0:00 do úterý 24. března 06:00. 

Zakazuje se mj. přítomnost na vnitřních i venkovních sportovištích - tím pádem zůstává sportovní areál TJ START LUBY uzavřen pro veřejnost, nebudou probíhat tréninky všech týmů do odvolání.

Nábor dětí do fotbalové přípravky

Výsledky

Těsná prohra ve Zruči

18.03.2019 18:57

Luby dvakrát kapitulovaly

Do Zruče přijel v rámci 17. kola tým Lub, který chtěl navázat na bodový zisk z minulého týdne, kdy obral Chotíkov.

První půli měli ale v režii domácí, když se po dlouhých autových vhazováních za obranu Lub prosadil nejprve Mašek a po něm i Tobrman.

Domácí si po zbytek prvního dějství výsledek  pohlídali a odcházeli do kabin spokojenější.

 

 

Vlastní gól dal hostům naději

Ve druhé půli  se hra hostů zlepšila a po zásluze se jim podařilo srovnat.

Nejprve se v 53. minutě prosadil mladík Matěj Pivoňka, který překonal Zacha pěknou střelou, která se odrazila o brankovou konstrukci. O deset minut později si navíc zručský Král nešťastně srazil balón do vlastní brány a rázem to bylo 2:2.

Poslední slovo měla ale Zruč, konkrétně opět Mašek, který využil krásného centru Knakala a hlavou poslal Zruč do vedení 3:2.

Na tuto branku už Luby odpovědět nedokázaly a tentokráte odjíždí bez bodu.

 

25. O. Mašek , 38. V. Tobrman , 79. O. Mašek - 53. M. Pivoňka , 66. D. Král (vl.)

 

TJ Start Luby TJ FC Chotíkov 1932

11.03.2019 19:40

 

Překvapení se zrodilo v Lubech, kde domácí porazili silný Chotíkov 2:1 po penaltách..

Bezbrankový poločas

Po zimní pauze se v prvním ostrém utkání potkaly týmy Lub a Chotíkova. Chotíkovu se v této sezóně zatím daří a drží se v popředí tabulky. Zato domácí celek okupuje spodní patra tabulky a podzim se mu výsledkově nevyvedl.

Hosté měli od úvodu více ze hry a vytvořili si několik slibných příležitostí. Obrana domácích spolu s gólmanem Hromadou a kapitánem Vejskalem, který se vrátil po zranění, však odolávala.

Po pětačtyřiceti minutách tak na tabuli svítilo skóre 0:0.

 

 

Penalta znamenala vyrovnání

Do druhé půle šli hosté s tím, že chtějí co nejrychleji vsítit branku. To se jim podařilo, konkrétně Kluskovi v 52. minutě.

Po úvodní brance však Chotíkov nepochopitelně přestal hrát a za jeho bohorovný přístup byl potrestán v 66. minutě, když byla odpískána penalta pro Luby.

Tu bezpečně proměnil Voráč a vyrovnal tak na 1:1.

Zbytek utkání už se spíše jen tak dohrával, mnoho fotbalové krásy nepřinesl a oba týmy jakoby se už viděly u pokutových kopů.

 

Bod navíc získaly Luby

Pokutové kopy vyzněly lépe pro celek domácích a jen se potvrdilo, že Chotíkov v této disciplíně nevyniká. Velmi cenný bod navíc si tak připsaly do tabulky Luby.

 

 

 

 

Muži napoprvé v zimě vítězně

12.02.2019 08:02
První přípravný zápas mužů na UMT v Sušici:
Luby - Svéradice 4:1
branky: Havlovic Marek 2x, Hora Milan, Pivoňka Michal.

 

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Ke stažení

Rozpis zápasů - jaro 2020

06.03.2019 15:16
rozpis jaro 2020 bez přípravek.pdf (438064)

Otava Cup 2018 - starší žáci - 2. místo

Fotogalerie: Dorost 2016/17

Před zápasem KP Luby-Holýšov 3.6. 2017

KP muži 2015/16