Probíhá nábor dětí do fotbalové přípravky

Fotogalerie: Výstavba hřiště UMT

Výstavba hřiště UMT byla úspešně dokončena

 
Poskytovatel: Národní sportovní agentura
Program: 16252 - Regionální sportovní infrastruktura
Název akce (projektu): MINIHŘIŠTĚ UMT – TJ START LUBY
Investor: TJ START LUBY, z.s.
Cíl akce (projektu):
Výstavba sportovního zařízení a jeho zázemí - výstavba malého hřiště 30 x 53 m s umělou trávou včetně odvodnění a osvětlení jako součást sportovního areálu TJ START LUBY. Smyslem vybudování nového sportoviště je zlepšení podmínek pro provozování sportovní činnosti zejména v období nepříznivého počasí, kdy nelze využívat přírodní travnaté plochy. Prodlouží se tím jak doba aktivního sportování zejména dětí a mládeže i rekreace v areálu, k čemuž přispěje i umělé osvětlení sportoviště.
Stavba byla zahájena již koncem února 2022 skrývkou travnatého drnu. Hřiště bylo dokončeno a předáno 15. 6. 2022. V současnosti ještě probíhá kolaudační řízení. Stavbu realizovala ve velmi dobré kvalitě firma ADESTIK s.r.o.
Jde o jednu z prvních dokončených akcí, které jsou spolufinancovány Národní sportovní agenturou z programu 16252 - Regionální sportovní infrastruktura.
Celkové náklady akce: 7 mil. Kč
Dotace NSA: 4,5 mil. Kč
Příspěvek města Klatovy: 2,3 mil. Kč
 
Děkujeme za finanční podporu NSA a městu Klatovy, bez jehož finanční podpory by náš klub nebyl schopen akci realizovat, resp. spolufinancovat.

Narodni sportovni agentura_logo rgb.jpg

 

znak_kt.jpg

 

 

 

 

Výsledky

Výsledky muži 18.8.2019

19.08.2019 13:14

omácí podali bojovnýTJ START LUBY - TJ Sokol Mochtín 4:2 (3:1) 

Rozhodčí: Špindlerová Zuzana - Hessová Tereza, Mičan Jan. Delegát: Mareška Ladislav.

256 diváků !!!!

Střelci: 2. Kvítek Patrik, 20. Kvítek Patrik, 28. Voráč Jan, 87. Holý Jan - 39. Smolík Zbyněk, 86. Peleška Jiří 

článek přebrán ze stránek TJ Sokol Mochtín

Nedělní derby zápas I.A třídy mužů v Lubech se našim fotbalistům vůbec nepovedl, hlavně pak 1.poločas, ve kterém Luby vedly ve 28. minutě již 3:0 - vypadalo to na debakl ! Náš tým se v další části utkání naštěstí "zmotořil", ale na body to nestačilo. Hrálo se za nepříjemného vedra před velkou návštěvou - na derby se přišlo podívat přes 250 diváků !

18.8.2019 - I.A třída mužů Start Luby - TJ Sokol Mochtín    4 : 2  (3:1)
Náš tým začal tento duel laxně. Toho domácí využívají a již ve 2.minutě jdou do vedení zásluhou rychlonohého Kvítka a i v další části hry jsou domácí lepším týmem. Mají lepší pohyb bez míče, jsou důraznější, hrají jednodušeji, účelně. Mochtín se dostává do 1. šance až v 16.minutě, ale zakončení Ji. Dolejše je domácí obranou zblokováno. To na druhé straně se do průniku naší obranou lehce dostává ve 20.min. opět Patrik Kvítek a šikovným lobem překonává našeho golmana - zvyšuje na 2:0. V této době je Mochtín v hlubokém útlumu, Luby naopak dominují, mají další velké šance na gol. Ve 25. min. nastřelují tyč naší brány, o minutu později vypadává našemu golmanovi míč z rukavic, golovou dorážku naštěstí naše obrana odvrací na rohový kop. Těch ale kopou Luby více, po jednom z nich z blízka (ve 28.min. a po špatném odkopu našich obránců) upravuje na 3:0 Jan Voráč. Ve 38.min. se naštěstí dostává po akci Zd. Pláničky ke golovému zakončení i náš Zbyněk Smolík, snižuje na 3:1 a naznačuje, že i soupeř je zranitelný. Žádnou podobnou akci ale Mochtín do přestávky již nepředvedl, naopak, ve 41.min. musel náš golman likvidovat dělovku J.Voráče ze 30 m, kterou s námahou vytáhnul na další rohový kop. Do II.poločasu vstoupili naši fotbalisté aktivněni, ale úmorné vedro ubíralo sílu hráčům. Přesto měli nad soupeřem územní převahu, bohužel bez vážnějšího zakončení. Co letělo na bránu bezproblémově pochytal novic v domácí bráně Schweigl.Náš tým v závěru riskuje, hodně otevírá hru, toho využívá v 78.min. domácí Holý a přízemní střelou upravuje na 4:1. Účet zápasu však upravuje náš střídající Jiří Peleška, který naskočil do hry až v 86.minutě a ve stejném čase šikovným padáčkem snižuje na 4:2.

Před skvělou návštěvou lubští hráči dokázali, že fotbal stále umí, doufejme, že na svůj výkon navážou i v dalších zápasech, třeba hned v příštím kole na půdě Petřína B

 

 

Sokol Hradešice - Start Luby B 6:2 (3:0) 

Rozhodčí: Abraham Josef.

Střelci: 5. Melka František (pen.), 12. Melka František, 20. Arnošt Petr, 63. Vaněček David, 81. Vaněček David, 86. Vaněček David - 68. Irlbek Marek, 77. Irlbek Marek

 


 

 

Záznamy: 4 - 4 ze 171
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Ke stažení

Rozpis zápasů - jaro 2023

26.07.2021 17:22
Jaro 2023 - rozpis.pdf (436325)