V této nelehké době zemřel ve věku 93 let zasloužilý člen TJ START LUBY pan Ladislav MUNDL, který pro lubský sport mnoho vykonal. Ladislav Mundl byl v mládí výborným hráčem fotbalu a ledního hokeje, poté po dlouhá desetiletí aktivní člen výkonném výboru TJ, i v pokročilém věku pak obětavě zajišťoval plakátovou činnost a nechyběl jako hlasatel na žádném domácím zápase lubských fotbalistů.

Čest jeho památce.

ODLOŽENÍ VALNÉ HROMADY SPOLKU

Vážení sportovní přátelé,
z důvodu pandemie a s tím souvisejících vládních opatření nebylo možné v roce 2020 uskutečnit řádnou valnou hromadu našeho klubu. Doufáme, že se situace uklidní a v jarních měsících roku 2021 řádnou valnou hromadu uskutečníme.

Přikládáme právní výklad k odložení valné hromady k:
Vyhlášení nouzového stavu a přijatá vládní opatření proti šíření koronaviru (zákaz shromažďování) jsou zcela nepochybně důvodem ospravedlňujícím porušení stanov spolku ohledně četnosti konání valné hromady. Šíření nakažlivé choroby má rovněž povahu tzv. vyšší moci, tj. mimořádné a nepředvídatelné události, jejíž důsledky (porušení stanov) nemohou být přičítány nikomu k tíži.

19.10.2014 19:44

1.A třída muži: LUBY A - SLAVOJ MÝTO 4:0 (2:0) branky: 4.Voráček Přemysl, 10.Švátora Karel, 63. Koželuh Vojtěch, 82.Šnour Daniel. V úvodních minutách měli více míč na kopačkách hráči Mýta, ale domácí šli brzy do dvoubrankového vedení po rychlých brejcích. Už ve 4. minutě na 1 : 0 střílel do odkryté branky po akci Karla Křížka ml. se Švátorou Přemysl Voráček, v 10. minutě se po chybné rozehrávce zmocnil míče Karel Švátora a po samostatném úniku zvýšil na 2 : 0. Do konce poločasu byly k vidění jen osobní souboje a po dvou žlutých kartách na každé straně. Rovněž úvod druhého poločasu patřil domácím, v 54. minutě ještě Vojta Koželuh svoji velkou šanci neproměnil, v 63. minutě už s přehledem zužitkoval přihrávku Karla Křížka a zvýšil na 3 : 0. Hosté měli dvě velké příležitosti ke snížení skóre utkání, když v 73.minutě a 81. minutě zahrávali pokutové kopy po faulech Kalaše a Vejskala. Ani jeden exekutor však nebyl úspěšný a tak se skóre utkání neměnilo. Nejprve kapitána Bejčka vychytal brankář Kalaš, potom Švejda zkoušel panenkovský dloubák, ale přestřelil. Navíc v 73. minutě po neúspěšné penaltě došlo ke strkanici, po které museli předčasně do kabin domácí Marek Pivoňka a hostující Bejček Petr. O výsledku utkání rozhodl v 82. minutě střídající Daniel Šnour, který hlavou proměnil centr Švátory a uzavřel skóre utkání na 4 : 0.

Sestava domácích: Kalaš Jan, Voráč Jan (79. Šnour Daniel), Křížek Karel (84. Havlovic Marek), Sýkora Filip, Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Švátora Karel (82. Kazmirčík David), Voráček Přemysl, Turner Václav, Pivoňka Marek a Sysel Marek (77. Pelouch Filip).

Sestava hostů: Špicl Milan, Kolařík Mila, Světlík Martin, Kříž Ondřej (Hatina Tomáš), Šobáň Martin, Veverka Michal, Hereit Jiří, Koudelka Filip, Bejček Petr, Švejda Martin a Sloup Petr (68. Kalčic Jiří).

OP muži:  DUKLA JANOVICE - LUBY B 1:0 (1:0) Vyrovnaný zápas průměrné úrovně. Náš B-tým jen může litovat neproměněných šancí, zejména v prvním poločase Šleis a Javorský měli výborné příležitosti ke skorování. O  výsledku tak rozhodl hlavou po rohovém kopu nejnebezpečnější hráč Janovic Urban.

KS dorost: HRADEŠICE - LUBY 7:1 branka: Hosnedl Adam.

Sestava hostů: Plánička Václav - Gebel Alexandr, Vlach Jiří, Toman Ondřej, Flax Tomáš - Hošťálek Luděk - Petlan František, Maňas Vít, Hosnedl Adam, Talaš Jakub - Šilha Radek, střídali: Bureš Tomáš, Böhm Marek, Černý Dominik, Kalista Radek, Jiří Hummel.

KP žáci st.: NÝRSKO - LUBY 2:2 (2:0) PK 5:4 branky: Böhm Marek, Flosman Pavel. Starší žáci zlepšeným výkonem v druhém poločase dokázali srovnat dvoubrankové manko z prvního poločasu. Penaltový rozstřel nakonec vyzněl těsně pro domácí Nýrsko.

KP žáci ml.: NÝRSKO - LUBY 4:0 (0:0)  Střelecké trápení mladších žáků pokračuje, v prvním poločase nedokázali skorovat ani z pokutového kopu. Po změně stran tak domácí trestali a dosáhli nakonec vysokého vítězství.

OP žáci ml.: KLATOVY B - LUBY B 3:0 (0:0)

06.03.2019 15:16
letní příprava TJ START LUBY muži 2020.jpg (109905) letní příprava TJ START LUBY muži 2020.pdf (740070)