Klidné prožití svátků vánočních v nelehkém roce 2020 a v roce 2021 všem pevné zdraví a mnoho úspěchů, nejen sportovních.

ODLOŽENÍ VALNÉ HROMADY SPOLKU
 
Vážení sportovní přátelé,
z důvodu pandemie a s tím souvisejících vládních opatření nebylo možné v letošním roce uskutečnit řádnou valnou hromadu našeho klubu. Doufáme, že se situace uklidní a v zimních měsících roku 2021 řádnou valnou hromadu uskutečníme.
 
Přikládáme právní výklad k odložení valné hromady na příští rok:
Vyhlášení nouzového stavu a přijatá vládní opatření proti šíření koronaviru (zákaz shromažďování) jsou zcela nepochybně důvodem ospravedlňujícím porušení stanov spolku ohledně četnosti konání valné hromady. Šíření nakažlivé choroby má rovněž povahu tzv. vyšší moci, tj. mimořádné a nepředvídatelné události, jejíž důsledky (porušení stanov) nemohou být přičítány nikomu k tíži.
 
Výkonný výbor
TJ START LUBY, z.s.

 

Nábor dětí do fotbalové přípravky

Měsíc náborů TJ START LUBY - ZÁŘÍ 2020

Záznamy: 1 - 3 ze 7
1 | 2 | 3 >>

Výsledky

Žáci naplno bodovali v KP

27.10.2014 07:51

1.A třída muži: SKP OKULA NÝRSKO - LUBY A 3:1 (1:0) branky: 34.  Kvítek Patrik, 57. Kalivoda Karel ml., 87.  Antonovics Andrei – 90. Pelouch Filip (PK) ,  ŽK: 4:3, diváků 130. Rozhodčí :Šiška Pavel-Petržeka František,Mazanec Marek. V Nýrsku se nám již tradičně nedaří a ani tento podzimní zápas nebyl bohužel vyjímkou. Domácí byli v kontextu celého utkání lepším mužstvem, což vyjádřili třemi brankami v naší síti. V 67. minutě navíc nýrský Lužný neproměnil penaltu. Našich pár šancí nebylo využito, většina lubského týmu zahrála pod své možnosti.

Sestava Nýrsko : Moravec Jiří-Brož Martin,Lužný Jakub,Šteiner Rostislav,Kolář František-Bastl Miroslav/89' Trefanec Michal/, Štengl Tomáš,Kohout Tadeáš,Kalivoda Karel ml.,/83' Výtisk Petr/- György Ivo/79' Antonovics Andrei/,Kvítek Patrik/69' Rubáš Tomáš/.

Sestava Luby :  Kalaš Jan-Křížek Karel/79' Sysel Petr/,Sýkora Filip,Koželuh Vojtěch,Vejskal Martin,Voráček Přemysl/58' Šnour Daniel/,Pelouch Filip,Kazmirčík David/58' Voráč Jan/, Švátora Karel,Turner Václav,Sysel Marek.

OP muži:  LUBY B - MĚCHOLUPY 3:1 (1:1) Branky : 8.Havlovic Marek, 56.Sysel Petr, 85.Voráč Jan(PK) - 10. Červený Ondřej. Rozhodčí: Cihlář Jan,  bez karet , diváků 100. V dalším kole okresního přeboru přivítala domácí rezerva na svém náhradním hřišti mužstvo TJ Měcholupy. Už v 8. minutě utkání se domácí ujali vedení 1 : 0 zásluhou Marka Havlovice. Hostům se ale brzy podařilo vyrovnat, když v 10. minutě na 1 : 1 srovnal Ondřej Červený. Domácí pak převzali iniciativu, ale do konce poločasu žádnou ze svých šancí nevyužili. Také ve druhém poločasu měli domácí územní převahu a přidali ještě dvě branky. Nejprve v 56. minutě na 2 : 1 zvýšil Petr Sysel, v 85. minutě na konečných 3 : 1 uzavřel z pokutového kopu Jan Voráč.

Sestava domácích: Kodeš Petr, Voráč Jan, Sýkora Filip, Vejskal Martin, Hanus Jakub, Šnour Daniel, Javorský Josef, Šůs Miroslav, Sysel Petr, Havlovic Marek a Švec Radek, střídali Blohamnn Tomáš a Šleis Karel.

Sestava hostů: Šnejdar Karel, Kanta David, Havlíček Pavel, Jakubec Lukáš, Dražka Petr, Bálek Dušan,Kanta Michal, Červený Ondřej, Tvrdík Ivan a Kovařík Vlastimil, na střídání byli připraveni Brož Ondřej, Drastich Miroslav, Bečka Stanislav, Javorský Tomáš, Novák David a Kubík Stanislav.

KS dorost: LUBY - CHOTĚŠOV 0:5 (0:1) Branky: -. Rozhodčí: Koura Radim, bez karet, diváků: 70. Dorostenci nastoupili na těžkém, podmáčeném tréninkovém hřišti, kde tři roky nevyhráli. Tuto sérii nedokázali přerušit, když podlehli dorostencům z Chotěšova. 

Václav Plánička: "V první půli se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ale prosadit se dokázali jen hosté z Chotěšova, když se tečovanou střelou dostali do vedení. Ve druhé půli jsme hru otevřeli a z brejků nás Chotěšov trestal. Za stavu 0:3 se utkání již jen dohrávalo a hosté přidali (po mých chybách) další dvě branky."

Sestava domácích: Plánička Václav - Hummel Jiří, Vlach Jiří, Bíško David, Jiřinec Pavel - Mašek Michal - Talaš Jakub, Šleis Karel, Hosnedl Adam, Petlan František - Šilha Radek, střídali: Maňas Vít, Hora Filip, Bureš Tomáš, Kalista Radek.

KP žáci st.: LUBY - ZČE PLZEŇ 2:0 (2:0) branky: 2. Pivoňka Matěj, 10. Malát Sebastian. Domácím hráčům proti favoritovi vyšel začátek utkání, když už ve 2. minutě utkání se po standardní situaci dostal k odraženému míči Matěj Pivoňka a jeho přesně umístěná střela znamenala vedení 1 : 0. Domácí dál hráli s chutí a nasazením a hosty ze ZČE Plzeň tím dokonale zaskočili. V 10. minutě utkání vybojoval míč Radek Mužík, poslal ideální přihrávku na Sebastiana Maláta, ten utekl hostující obraně a s přehledem zvýšil na 2 : 0. Do konce poločasu už žádný gól nepadl a tak se do kabin odcházelo za stavu 2 : 0 pro domácí. Do druhé půle nastupovali hosté s cílem zatlačit domácí hráče do defenzivy a srovnat skóre utkání. Byli kombinačně lepší, ale domácí svým nasazením a důrazným napadáním nutili soupeře k chybám a obrana společně s brankářem fungovala na jedničku a soupeře do žádných vyložených šancí nepustila. Všichni hráči domácího družstva se tak svým dobrým výkonem zasloužili o překvapivou výhru 2 : 0.

Rozhodčí: Pressl Václav, ŽK: 1:2, diváků 50. Sestava domácích: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Toman Petr, Böhm Marek, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Mužík Radek, Kesner Daniel a Kafka Filip.

KP žáci ml.: LUBY - ZČE PLZEŇ 4:2 (2:2) branky: Doubek Martin 2, Malát Sebastian a Panuš Adam. Lubští mladší žáci začali utkání o body v KP tradičně nesoustředěně a po 10 minutách prohrávali po chybách v defenzivě 0:2. Teprve až potom se po změnách v rozestavení hráčů "probudili" a byli až do konce zápasu jasně lepším týmem, když chvílemi zatlačili hosty do hluboké defenzivy. Obrat v utkání začal brankou Sebíka Maláta z přímého kopu, tentýž hráč o několik minut poté ale dokázal z nařízené penalty přestřelit branku. Martin Doubek se už ale nemýlil a srovnal skore do poločasu na 2:2. Po změně stran to byl opět Martin Doubek, který po úniku z levé strany strhl vedení na stranu Lub. Skore uzavřel na konečných 4:2 výborně hrající Adam Panuš.

OP žáci ml.: LUBY B - SOKOL PLÁNICE 4:3 (1:1) 

Záznamy: 177 - 177 ze 180
<< 175 | 176 | 177 | 178 | 179 >>

Ke stažení

Rozpis zápasů - podzim 2020

12.08.2020 09:24
Podzim 2020 - rozpis.pdf (434855)

Letní příprava muži A/B 2020

06.03.2019 15:16
letní příprava TJ START LUBY muži 2020.jpg (109905) letní příprava TJ START LUBY muži 2020.pdf (740070)  

Otava Cup 2018 - starší žáci - 2. místo

Fotogalerie: Dorost 2016/17

Před zápasem KP Luby-Holýšov 3.6. 2017

KP muži 2015/16