V této nelehké době zemřel ve věku 93 let zasloužilý člen TJ START LUBY pan Ladislav MUNDL, který pro lubský sport mnoho vykonal. Ladislav Mundl byl v mládí výborným hráčem fotbalu a ledního hokeje, poté po dlouhá desetiletí aktivní člen výkonném výboru TJ, i v pokročilém věku pak obětavě zajišťoval plakátovou činnost a nechyběl jako hlasatel na žádném domácím zápase lubských fotbalistů.

Čest jeho památce.

ODLOŽENÍ VALNÉ HROMADY SPOLKU

Vážení sportovní přátelé,
z důvodu pandemie a s tím souvisejících vládních opatření nebylo možné v roce 2020 uskutečnit řádnou valnou hromadu našeho klubu. Doufáme, že se situace uklidní a v jarních měsících roku 2021 řádnou valnou hromadu uskutečníme.

Přikládáme právní výklad k odložení valné hromady k:
Vyhlášení nouzového stavu a přijatá vládní opatření proti šíření koronaviru (zákaz shromažďování) jsou zcela nepochybně důvodem ospravedlňujícím porušení stanov spolku ohledně četnosti konání valné hromady. Šíření nakažlivé choroby má rovněž povahu tzv. vyšší moci, tj. mimořádné a nepředvídatelné události, jejíž důsledky (porušení stanov) nemohou být přičítány nikomu k tíži.

02.11.2014 10:59

1.A třída muži: LUBY A - SLAVOJ CHODOVÁ PLANÁ 6:0 (3:0) V dalším utkání I. A třídy přivítali domácí na svém hřišti mužstvo Slavoje Chodová Planá. Hosté přicestovali pouze z 12 muži do pole a na domácí hráče nestačili. Celkem 6 branek nastříleli domácí hráči a ještě další šance nevyužili. V první půli otevřel skóre utkání Karel Křížek, který v 17. minutě hlavou proměnil centr Honzy Voráče na 1 : 0. Ve 26. minutě na 2 : 0 zvyšoval David Kazmirčík, který rovněž hlavou usměrnil míč do branky po dlouhém autu Karla Švátory. Ve 36. minutě byl ve vápně sražen David Kazmirčík a z nařízeného pokutového kopu zvýšil Honza Voráč na 3 : 0. Ve druhé půli skóroval dvakrát Vojta Koželuh, nejdříve v 69. minutě proměnil na 4 : 0 přihrávku Karla Křížka, hned o minutu později, v 70. minutě zvýšil hlavou na 5 : 0 znovu po centru Karla Křížka. V 80. minutě na konečných 6 : 0 zvyšoval Daniel Šnour, kterému přihrával z pravé strany opět Karel Křížek.

Sestava Luby: Kalaš Jan, Voráč Jan (64. Šnour Daniel), Křížek Karel (81. Sysel Petr), Sýkora Filip, Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Voráček Přemysl (75. Havlovic Marek), Kazmirčík David, Švátora Karel (Hanus Jakub),Turner Václav a Pivoňka Marek.

Branky: 17. Křížek Karel, 20. Kazmirčík David, 36. Voráč Jan (PK), 69. a 70. Koželuh Vojtěch, 80. Šnour Daniel. Rozhodčí: Pohančeník Pavel, Plzák Martin, Fanfule Adam , ŽK   2 : 2, diváků 80.

OP muži:  SOKOL MALÝ BOR - LUBY B branky: 30. Šedivý Michal - 18. Vejskal Martin. Rozhodčí Petrželka František, ŽK 0:2, diváků 90.  Vyrovnaný a bojovný zápas se spousty šancemi na obou stranách viděli diváci v Malém Boru, který nakonec zvládli lépe hosté při penaltovém rozstřelu, když své šance proměnili - Pelouch Filip, Voráček Přemysl, Křížek Miroslav a Kodeš Petr. Jedinou branku ve hře dal velice agilní kapitán týmu Martin Vejskal.

KS dorost: MRÁKOV - LUBY 4:2 (3:1) branky: Bureš Tomáš, Šilha Radek. ŽK: Bureš Tomáš, diváků: 20.

Sestava hostí: Plánička Václav - Gebel Alexandr, Toman Ondřej, Vlach Jiří, Hošťálek Luděk - Mašek Michal - Talaš Jakub, Šilha Radek, Hosnedl Adam, Petlan František - Šleis Karel, střídali: Bíško David, Bureš Tomáš, Kalista Radek, Hummel Jiří.

KP žáci st.: FK HORAŽĎOVICE - LUBY 1:2 (1:1) branky: 3. Hájek Marek - 23. Maňas Vít, 39. Mužík Radek. V dalším utkání KP starších žáků zajížděli hosté k derby utkání na půdu Horažďovic. Domácí se hned v úvodu utkání ujali vedení 1 : 0, když ve 3. minutě přímo z rohového kopu trefill Marek Hájek. Tentýž hráč v úvodních minutách utkání zaměstnával obranu hostů nejčastěji. Hosté ale dokázali vyrovnat hru a ve 23. minutě vyrovnali na 1 : 1, když se po rohovém kopu nejlépe zorientoval Víťa Maňas a pohotovou střelou srovnal skóre utkání. Úvod druhé půle vyšel lépe hostům, kteří se ve 39. minutě po rychlém protiútoku dostali před branku soupeře, Kamil Gajdoš přesně přihrál Radkovi Mužíkovi a ten upravil na 1 : 2 pro hosty. Další průběh hry byl vyrovnaný, hosté v posledních zápasech hrají s chutí a nasazením a to předvedli i na hřišti Horažďovic. Až do konce utkání soupeře do žádných větších šancí nepustili, a když domácí neproměnili v závěru trestný kop z hranice velkého vápna, odvážejí si hosté cenné vítězství.

Za Luby nastoupili: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Böhm Marek, Černý Dominik, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Háša Martin a Kafka Filip.

KP žáci ml.: FK HORAŽĎOVICE - LUBY 2:10 (2:5) branky: Hais Daniel 4, Kaiser Daniel 3, Malát Sebastian 2 a Pretzelmayer Jakub. Hned v první minutě vymetl překvapivou střelou z 20m Sebík Malát šibenici domácí branky a udal tak ráz celému utkání, které se odehrávalo za stálé převahy lubských hráčů. Domácím Horažďovicím se podařilo v závěru prvního poločasu snížit dvěma brankami na 2:5, v druhém poločasu ale Luby přidali další branky až na konečných 2:10.

06.03.2019 15:16
letní příprava TJ START LUBY muži 2020.jpg (109905) letní příprava TJ START LUBY muži 2020.pdf (740070)