V této nelehké době zemřel ve věku 93 let zasloužilý člen TJ START LUBY pan Ladislav MUNDL, který pro lubský sport mnoho vykonal. Ladislav Mundl byl v mládí výborným hráčem fotbalu a ledního hokeje, poté po dlouhá desetiletí aktivní člen výkonném výboru TJ, i v pokročilém věku pak obětavě zajišťoval plakátovou činnost a nechyběl jako hlasatel na žádném domácím zápase lubských fotbalistů.

Čest jeho památce.

ODLOŽENÍ VALNÉ HROMADY SPOLKU

Vážení sportovní přátelé,
z důvodu pandemie a s tím souvisejících vládních opatření nebylo možné v roce 2020 uskutečnit řádnou valnou hromadu našeho klubu. Doufáme, že se situace uklidní a v jarních měsících roku 2021 řádnou valnou hromadu uskutečníme.

Přikládáme právní výklad k odložení valné hromady k:
Vyhlášení nouzového stavu a přijatá vládní opatření proti šíření koronaviru (zákaz shromažďování) jsou zcela nepochybně důvodem ospravedlňujícím porušení stanov spolku ohledně četnosti konání valné hromady. Šíření nakažlivé choroby má rovněž povahu tzv. vyšší moci, tj. mimořádné a nepředvídatelné události, jejíž důsledky (porušení stanov) nemohou být přičítány nikomu k tíži.

09.11.2014 19:23

1.A třída muži: FK SVÉRADICE - LUBY A 1:1 (0:1) PK 5:4 Utkání ve Svéradicích divákům příliš fotbalové krásy nepřineslo, oba celky vycházeli ze zabezpečené obrany. Hra domácích se opírala o nestárnoucího kapitána Herouta (48 let !!) a útočníka Beránka, kteří své fotbalové kvality předvedli i v tomto utkání. Do vedení nás dostala akce, kdy Honza Voráč po úniku z levého křídla přesně našel nabíhajícího Davida Kazmirčíka, který míč uklidil do domácí branky. Svéradicím se podařilo vyrovnat Makovcem po velké hrubce v naší defenzivě hned po změně stran v 48. minutě a po zbytek druhého poločasu byli nebezpečnějším týmem. Branku se však ani jednomu týmu už vstřelit nepodařilo, padaly pouze červené karty (po jedné na každé straně). Utkání skončilo spravedlivou remízou, v penaltovém rozstřelu selhali naši střelci Sýkora a Koželuh, a tak si domácí připsali druhý bonusový bod.

Sestava Luby: Kalaš Jan -  Vejskal, Turner (70. min ČK), Pivoňka, Sýkora - Voráč (85. Havlovic), Voráček P.(73. Pelouch), Šnour, Křížek K. -Koželuh - Kazmirčík David.

Branky: 35. Kazmirčík David - 48. Makovec Stanislav.

KS dorost: LUBY -  BLOVICE 2:4 (1:3) branky: Šleis Karel 2 (1 z PK).
Sestava Luby: Jiřinec Pavel - Hošťálek Luděk, Vlach Jiří, Toman Ondřej, Gebel Alexandr - Mašek Michal - Petlan František, Šilha Radek, Hosnedl Adam, Bureš Tomáš - Šleis Karel, střídali: Kalista Radek, Bíško David.

KP žáci st.: LUBY - STŘÍBRO 6:2 (2:1) V posledním podzimním utkání na domácí půdě přivítali starší žáci soupeře ze Stříbra. Domácí znovu podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili 6 : 2. První branka padla ve 13. minutě, kdy přesnou přihrávku z levé strany od Sebastiana Maláta proměnil Zdeněk Krejčiřík. Na 2 : 0 zvyšoval Marek Böhm ve 23. minutě po přihrávce Martina Svobody. Hosté do konce poločasu dokázali snížit na 2 : 1, když Aleš Demeter povedenou střelou vymetl horní roh domácí branky. Ve druhém poločasu přidali domácí hned v úvodu další branku, když ve 39. minutě kopal trestný kop Matěj Pivoňka, brankář jeho střelu vyrazil a Víťa Maňas pohotově dorážel na 3 : 1. Hosté ale o 3 minuty později vstřelili kontaktní gól, který dal Sitay. Ve 45. minutě unikl po levé straně Sebastian Malát, jeho přihrávku zachytil Tomáš Votava a střelou z otočky zvýšil na 4 : 2. Další branku přidal v 50. minutě Marek Böhm, kterému přihrával znovu Sebastian Malát. Na konečných 6 : 2 uzavřel v 59. minutě Pavel Flosman, kterému přihrával Martin Svoboda.

Za domácí nastoupili: Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Toman Petr, Böhm Marek, Černý Dominik, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Háša Martin a Kafka Filip.

KP žáci ml.: LUBY - STŘÍBRO 6:2 (2:0) branky: 9. a 31. min. Kaiser Daniel, 16. Janda Leon, 34. Doubek Martin, 42. Holý Jan, 55. Malát Sebastian.  Zápas se Stříbrem v prvním poločase příliš fotbalové krásy nenabídl, přesto dorážka Dana Kaisera a pohotová střela kapitána Leona Jandy přinesly dvoubrankové vedení. Nástup do druhého poločasu pak rozhodl zápas, povedené střely Dana Kaisera, Martina Doubka a Honzy Holého po zdařilých kombinacích znamenaly vedení 5:0. Domácí pak polevili na koncentraci a dovolili hostům ze Stříbra zkorigovat skore na konečných 6:2. Rozhodčí Klička Jiří.  Diváků 50.

06.03.2019 15:16
letní příprava TJ START LUBY muži 2020.jpg (109905) letní příprava TJ START LUBY muži 2020.pdf (740070)