Probíhá nábor dětí do fotbalové přípravky

Fotogalerie: Výstavba hřiště UMT

Výstavba hřiště UMT byla úspešně dokončena

 
Poskytovatel: Národní sportovní agentura
Program: 16252 - Regionální sportovní infrastruktura
Název akce (projektu): MINIHŘIŠTĚ UMT – TJ START LUBY
Investor: TJ START LUBY, z.s.
Cíl akce (projektu):
Výstavba sportovního zařízení a jeho zázemí - výstavba malého hřiště 30 x 53 m s umělou trávou včetně odvodnění a osvětlení jako součást sportovního areálu TJ START LUBY. Smyslem vybudování nového sportoviště je zlepšení podmínek pro provozování sportovní činnosti zejména v období nepříznivého počasí, kdy nelze využívat přírodní travnaté plochy. Prodlouží se tím jak doba aktivního sportování zejména dětí a mládeže i rekreace v areálu, k čemuž přispěje i umělé osvětlení sportoviště.
Stavba byla zahájena již koncem února 2022 skrývkou travnatého drnu. Hřiště bylo dokončeno a předáno 15. 6. 2022. V současnosti ještě probíhá kolaudační řízení. Stavbu realizovala ve velmi dobré kvalitě firma ADESTIK s.r.o.
Jde o jednu z prvních dokončených akcí, které jsou spolufinancovány Národní sportovní agenturou z programu 16252 - Regionální sportovní infrastruktura.
Celkové náklady akce: 7 mil. Kč
Dotace NSA: 4,5 mil. Kč
Příspěvek města Klatovy: 2,3 mil. Kč
 
Děkujeme za finanční podporu NSA a městu Klatovy, bez jehož finanční podpory by náš klub nebyl schopen akci realizovat, resp. spolufinancovat.

Narodni sportovni agentura_logo rgb.jpg

 

znak_kt.jpg

 

 

 

 

Výsledky

TJ START LUBY - TJ Košutka Plzeň 3:1 (1:1)

20.10.2019 15:00

TJ START LUBY - TJ Košutka Plzeň 3:1 (1:1) 

Rozhodčí: Šimek Jakub - Valenta Martin, Štěpán Zdeněk. Delegát: Churý Petr. 110 diváků

Střelci: 16. Holý Jan, 67. Koželuh Vojtěch, 81. Cole Jerome - 35. Liška Karel 

Zápas s Košutkou byl pro nás velmi důležitý, protože se jednalo o sousední tým ve středu tabulky. Do zápasu jsme vstoupili výborně a soupeře ihned zatlačili. Do první šance se dostal v 6. minutě Jerome Cole, který byl faulován brankářem a rozhodčí nařídil penaltu. Té se ujal Pavel Čipera, bohužel pro nás trefil pouze tyčku. I tak jsme pokračovali v tlaku a dočkali jsme se branky v 18. minutě, kdy po centru Tomáše Votavy otevřel skóre Honza Holý. Po té jsme trochu ubrali a dali soupeři šanci se chytit.Toho Košutka využila a ve 35. minutě srovnali skóre. Do poločasu se šlo za stavu 1:1. Druhá půle byla vyrovnaná až do 67. minuty, kdy po centu Patrika Kvítka skóruje hlavou Vojta Koželuh. Od té doby jsme hru kontrolovali, dobře bránili a v 81. minutě potvrdili výhru gólem na 3:1. Ten vstřelil Jerome Cole po centru Míry Šůse. Důležité 3 body zůstali po dobrém výkonu doma. Teď nás čeká derby v Hrádku, na které je potřeba opět se dobře se připravit.

 

Záznamy: 2 - 2 ze 171
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Ke stažení

Rozpis zápasů - jaro 2023

26.07.2021 17:22
Jaro 2023 - rozpis.pdf (436325)