Žáci v KP bodovali se Stříbrem naplno

09.11.2014 19:23

1.A třída muži: FK SVÉRADICE - LUBY A 1:1 (0:1) PK 5:4 Utkání ve Svéradicích divákům příliš fotbalové krásy nepřineslo, oba celky vycházeli ze zabezpečené obrany. Hra domácích se opírala o nestárnoucího kapitána Herouta (48 let !!) a útočníka Beránka, kteří své fotbalové kvality předvedli i v tomto utkání. Do vedení nás dostala akce, kdy Honza Voráč po úniku z levého křídla přesně našel nabíhajícího Davida Kazmirčíka, který míč uklidil do domácí branky. Svéradicím se podařilo vyrovnat Makovcem po velké hrubce v naší defenzivě hned po změně stran v 48. minutě a po zbytek druhého poločasu byli nebezpečnějším týmem. Branku se však ani jednomu týmu už vstřelit nepodařilo, padaly pouze červené karty (po jedné na každé straně). Utkání skončilo spravedlivou remízou, v penaltovém rozstřelu selhali naši střelci Sýkora a Koželuh, a tak si domácí připsali druhý bonusový bod.

Sestava Luby: Kalaš Jan -  Vejskal, Turner (70. min ČK), Pivoňka, Sýkora - Voráč (85. Havlovic), Voráček P.(73. Pelouch), Šnour, Křížek K. -Koželuh - Kazmirčík David.

Branky: 35. Kazmirčík David - 48. Makovec Stanislav.

KS dorost: LUBY -  BLOVICE 2:4 (1:3) branky: Šleis Karel 2 (1 z PK).
Sestava Luby: Jiřinec Pavel - Hošťálek Luděk, Vlach Jiří, Toman Ondřej, Gebel Alexandr - Mašek Michal - Petlan František, Šilha Radek, Hosnedl Adam, Bureš Tomáš - Šleis Karel, střídali: Kalista Radek, Bíško David.

KP žáci st.: LUBY - STŘÍBRO 6:2 (2:1) V posledním podzimním utkání na domácí půdě přivítali starší žáci soupeře ze Stříbra. Domácí znovu podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili 6 : 2. První branka padla ve 13. minutě, kdy přesnou přihrávku z levé strany od Sebastiana Maláta proměnil Zdeněk Krejčiřík. Na 2 : 0 zvyšoval Marek Böhm ve 23. minutě po přihrávce Martina Svobody. Hosté do konce poločasu dokázali snížit na 2 : 1, když Aleš Demeter povedenou střelou vymetl horní roh domácí branky. Ve druhém poločasu přidali domácí hned v úvodu další branku, když ve 39. minutě kopal trestný kop Matěj Pivoňka, brankář jeho střelu vyrazil a Víťa Maňas pohotově dorážel na 3 : 1. Hosté ale o 3 minuty později vstřelili kontaktní gól, který dal Sitay. Ve 45. minutě unikl po levé straně Sebastian Malát, jeho přihrávku zachytil Tomáš Votava a střelou z otočky zvýšil na 4 : 2. Další branku přidal v 50. minutě Marek Böhm, kterému přihrával znovu Sebastian Malát. Na konečných 6 : 2 uzavřel v 59. minutě Pavel Flosman, kterému přihrával Martin Svoboda.

Za domácí nastoupili: Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Toman Petr, Böhm Marek, Černý Dominik, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Háša Martin a Kafka Filip.

KP žáci ml.: LUBY - STŘÍBRO 6:2 (2:0) branky: 9. a 31. min. Kaiser Daniel, 16. Janda Leon, 34. Doubek Martin, 42. Holý Jan, 55. Malát Sebastian.  Zápas se Stříbrem v prvním poločase příliš fotbalové krásy nenabídl, přesto dorážka Dana Kaisera a pohotová střela kapitána Leona Jandy přinesly dvoubrankové vedení. Nástup do druhého poločasu pak rozhodl zápas, povedené střely Dana Kaisera, Martina Doubka a Honzy Holého po zdařilých kombinacích znamenaly vedení 5:0. Domácí pak polevili na koncentraci a dovolili hostům ze Stříbra zkorigovat skore na konečných 6:2. Rozhodčí Klička Jiří.  Diváků 50.