Žáci naplno bodovali v KP

27.10.2014 07:51

1.A třída muži: SKP OKULA NÝRSKO - LUBY A 3:1 (1:0) branky: 34.  Kvítek Patrik, 57. Kalivoda Karel ml., 87.  Antonovics Andrei – 90. Pelouch Filip (PK) ,  ŽK: 4:3, diváků 130. Rozhodčí :Šiška Pavel-Petržeka František,Mazanec Marek. V Nýrsku se nám již tradičně nedaří a ani tento podzimní zápas nebyl bohužel vyjímkou. Domácí byli v kontextu celého utkání lepším mužstvem, což vyjádřili třemi brankami v naší síti. V 67. minutě navíc nýrský Lužný neproměnil penaltu. Našich pár šancí nebylo využito, většina lubského týmu zahrála pod své možnosti.

Sestava Nýrsko : Moravec Jiří-Brož Martin,Lužný Jakub,Šteiner Rostislav,Kolář František-Bastl Miroslav/89' Trefanec Michal/, Štengl Tomáš,Kohout Tadeáš,Kalivoda Karel ml.,/83' Výtisk Petr/- György Ivo/79' Antonovics Andrei/,Kvítek Patrik/69' Rubáš Tomáš/.

Sestava Luby :  Kalaš Jan-Křížek Karel/79' Sysel Petr/,Sýkora Filip,Koželuh Vojtěch,Vejskal Martin,Voráček Přemysl/58' Šnour Daniel/,Pelouch Filip,Kazmirčík David/58' Voráč Jan/, Švátora Karel,Turner Václav,Sysel Marek.

OP muži:  LUBY B - MĚCHOLUPY 3:1 (1:1) Branky : 8.Havlovic Marek, 56.Sysel Petr, 85.Voráč Jan(PK) - 10. Červený Ondřej. Rozhodčí: Cihlář Jan,  bez karet , diváků 100. V dalším kole okresního přeboru přivítala domácí rezerva na svém náhradním hřišti mužstvo TJ Měcholupy. Už v 8. minutě utkání se domácí ujali vedení 1 : 0 zásluhou Marka Havlovice. Hostům se ale brzy podařilo vyrovnat, když v 10. minutě na 1 : 1 srovnal Ondřej Červený. Domácí pak převzali iniciativu, ale do konce poločasu žádnou ze svých šancí nevyužili. Také ve druhém poločasu měli domácí územní převahu a přidali ještě dvě branky. Nejprve v 56. minutě na 2 : 1 zvýšil Petr Sysel, v 85. minutě na konečných 3 : 1 uzavřel z pokutového kopu Jan Voráč.

Sestava domácích: Kodeš Petr, Voráč Jan, Sýkora Filip, Vejskal Martin, Hanus Jakub, Šnour Daniel, Javorský Josef, Šůs Miroslav, Sysel Petr, Havlovic Marek a Švec Radek, střídali Blohamnn Tomáš a Šleis Karel.

Sestava hostů: Šnejdar Karel, Kanta David, Havlíček Pavel, Jakubec Lukáš, Dražka Petr, Bálek Dušan,Kanta Michal, Červený Ondřej, Tvrdík Ivan a Kovařík Vlastimil, na střídání byli připraveni Brož Ondřej, Drastich Miroslav, Bečka Stanislav, Javorský Tomáš, Novák David a Kubík Stanislav.

KS dorost: LUBY - CHOTĚŠOV 0:5 (0:1) Branky: -. Rozhodčí: Koura Radim, bez karet, diváků: 70. Dorostenci nastoupili na těžkém, podmáčeném tréninkovém hřišti, kde tři roky nevyhráli. Tuto sérii nedokázali přerušit, když podlehli dorostencům z Chotěšova.

Václav Plánička: "V první půli se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ale prosadit se dokázali jen hosté z Chotěšova, když se tečovanou střelou dostali do vedení. Ve druhé půli jsme hru otevřeli a z brejků nás Chotěšov trestal. Za stavu 0:3 se utkání již jen dohrávalo a hosté přidali (po mých chybách) další dvě branky."

Sestava domácích: Plánička Václav - Hummel Jiří, Vlach Jiří, Bíško David, Jiřinec Pavel - Mašek Michal - Talaš Jakub, Šleis Karel, Hosnedl Adam, Petlan František - Šilha Radek, střídali: Maňas Vít, Hora Filip, Bureš Tomáš, Kalista Radek.

KP žáci st.: LUBY - ZČE PLZEŇ 2:0 (2:0) branky: 2. Pivoňka Matěj, 10. Malát Sebastian. Domácím hráčům proti favoritovi vyšel začátek utkání, když už ve 2. minutě utkání se po standardní situaci dostal k odraženému míči Matěj Pivoňka a jeho přesně umístěná střela znamenala vedení 1 : 0. Domácí dál hráli s chutí a nasazením a hosty ze ZČE Plzeň tím dokonale zaskočili. V 10. minutě utkání vybojoval míč Radek Mužík, poslal ideální přihrávku na Sebastiana Maláta, ten utekl hostující obraně a s přehledem zvýšil na 2 : 0. Do konce poločasu už žádný gól nepadl a tak se do kabin odcházelo za stavu 2 : 0 pro domácí. Do druhé půle nastupovali hosté s cílem zatlačit domácí hráče do defenzivy a srovnat skóre utkání. Byli kombinačně lepší, ale domácí svým nasazením a důrazným napadáním nutili soupeře k chybám a obrana společně s brankářem fungovala na jedničku a soupeře do žádných vyložených šancí nepustila. Všichni hráči domácího družstva se tak svým dobrým výkonem zasloužili o překvapivou výhru 2 : 0.

Rozhodčí: Pressl Václav, ŽK: 1:2, diváků 50. Sestava domácích: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Toman Petr, Böhm Marek, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Mužík Radek, Kesner Daniel a Kafka Filip.

KP žáci ml.: LUBY - ZČE PLZEŇ 4:2 (2:2) branky: Doubek Martin 2, Malát Sebastian a Panuš Adam. Lubští mladší žáci začali utkání o body v KP tradičně nesoustředěně a po 10 minutách prohrávali po chybách v defenzivě 0:2. Teprve až potom se po změnách v rozestavení hráčů "probudili" a byli až do konce zápasu jasně lepším týmem, když chvílemi zatlačili hosty do hluboké defenzivy. Obrat v utkání začal brankou Sebíka Maláta z přímého kopu, tentýž hráč o několik minut poté ale dokázal z nařízené penalty přestřelit branku. Martin Doubek se už ale nemýlil a srovnal skore do poločasu na 2:2. Po změně stran to byl opět Martin Doubek, který po úniku z levé strany strhl vedení na stranu Lub. Skore uzavřel na konečných 4:2 výborně hrající Adam Panuš.

OP žáci ml.: LUBY B - SOKOL PLÁNICE 4:3 (1:1)