Se Stodem pouze jeden bod

16.11.2014 19:24

1.A třída muži: LUBY A - SLAVOJ STOD 1:1 (1:0) PK 2:4 V posledním utkání podzimu přivítali domácí na svém hřišti  soupeře ze Stoda a od začátku utkání dávali najevo, že by podzimní sezonu rádi ukončili vítězstvím na domácí půdě před vlastním publikem. Průběh první půle tomu i nasvědčoval, domácí měli herní převahu a od 23. minuty vedli 1 : 0 po gólu Karla Švátory. Na začátku druhé půle, ve 49.minutě, však hosté z ojedinělé akce a po faulu domácích rozehrávali trestný kop z nebezpečné vzdálenosti. Míč si postavil zkušený Václav Kaas, trefil přesně a srovnal tak na 1 :  1. Domácí dál pokračovali v náporu, měli i několik gólových příležitostí, ale žádná z nich se neujala. Když ani největší šance Vojty Koželuha v závěru utkání, kdy z malého vápna trefil jen do náruče hostujícího brankáře a neskončila tak za jeho zády, skončilo utkání smírně 1 : 1 a přišly na řadu pokutové kopy. V těch byli lepší hosté ze Stoda a výsledkem 2 : 4 si připsali i další bonusový bod. Úspěšnými střelci u hostů byli Höfler, Klásek, Kaas a Tlustý, u domácích jen Filip Pelouch a Marek Pivoňka.

Branky:  23. Švátora Karel  -  49. Kaas Václav.Rozhodčí: Šlajs Jakub, Kostelník Lumír, Škvarda Jiří; ŽK:  2 : 2, diváků 80.

Sestava domácích: Kalaš Jan, Voráč Jan, Křížek Karel, Sýkora Filip, Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Šnour Daniel (78. Sysel Petr), Voráček Přemysl, Švátora Karel (84. Pelouch Filip), Turner Václav a Pivoňka Marek.

Sestava hostů: Janča Lukáš, Höfler Filip, Cejthamr Josef, Lihm David (57. Fabián Adam), Snášel Roman, Lukášek Radek, Kaas Václav, Bárta Patrik, Tlustý Tomáš, Vlk Petr (82. Koča Filip) a Klásek Stanislav.

KS dorost: SUŠICE - LUBY 3:0 (1:0) Branky: -. ŽK: Šleis Karel.
Sestava Luby: Toman Ondřej - Gebel Alexandr, Vlach Jiří, Bíško David, Hošťálek Luděk - Mašek Michal - Bíško David, Hosnedl Adam, Šilha Radek, Petlan František - Pivoňka Michal, střídali: Šleis Karel, Kalista Radek

KP žáci st.: VEJPRNICE - LUBY 3:0 (2:1) Domácí hráči potvrdili roli favorita utkání a zaslouženě zvítězili. Hosté s fyzicky vyspělejším soupeřem drželi krok do 27. minuty, kdy se na 1 : 0 trefil Michal Šmíd, ve 29. minutě přidal druhou branku Robert Vomáčka. Do kabin se tak odcházelo za stavu 2 : 0, když domácí ještě další šance nevyužili. Druhý poločas už byl vyrovnanější, hosté několikrát ohrozili domácí branku, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Domácí pak ještě v 58. minutě přidali další branku, kterou vstřelil Jiří Sloup a rozhodli tak o celkovém vítězství 3 : 0.

Branky:27. Šmíd Michael, 29. Vomáčka Robert, 58. Sloup Jiří.  Rozhodčí:  Kovářík, bez karet, diváků 40.

Luby: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Štilip Jakub, Toman Petr, Böhm Marek, Černý Dominik, Flosman Pavel, Pivoňka Matěj, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Votava Tomáš, Háša Martin a Kafka Filip.

KP žáci ml.: VEJPRNICE - LUBY 3:3 (2:1) PK 3:2 branky: Janda Leon 2, Jiříček David. K poslednímu zápasu do Vejprnici odjížděl tým mladších žáků ve značně oslabené sestavě - chyběli Hais, Pretzelmayer, Malát a Kaiser. Zbytek týmu ale i ve Vejprnicích prokázal svoje kvality, mladší hráči dokázali své chybějící spoluhráče nahradit. I když se utkání nevyvíjelo od začátku pro náš tým příznivě,domácí brzy vedli 2:0 a v druhém poločase už 3:1, ale branky kapitána Leona Jandy a Davida Jiříčka v poslední minutě utkání prohru odvrátili. Následný penaltový rozstřel ale zvládli lépe domácí borci a připsali si druhý bod. Pro Luby to byl již třetí prohraný penaltový rozstřel v této sezóně KP, což je škoda.

Sestava Luby: Přibyl Ondřej - Holý Jan, Holý Jakub, Panuš Adam, Doubek Martin, Janda Leon, Jiříček David, Ouřada Filip, Říha Jan, Javorský Jakub a Zítek Michal.